Cts. Ağu 8th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Gemmecotti firması, iş birlikteliğini güçlendirmek adına Türkiye’ye gelerek Ekin Endüstriyel firmasını ziyarette bulundu

Temsilciliğini yaptığı Gemmecotti firması, iş birlikteliğini güçlendirmek adına Türkiye’ye gelerek Ekin Endüstriyel firmasını ziyarette bulundu.

GemmeCotti, 1992 yılında kurucuları Enrico Gemme ve Marino Cotti’nin, pompa tasarımı ve üretimi konusundaki önemli tecrübeleri ile o günden bu güne kimyasallar ve korozif akışkanlar için özel pompalar üretmektedir.

Dik milli pompalar, manyetik kaplinli santrifüj pompalar, mekanik salmastıralı pompalar gibi geniş ürün yelpazesi bulunan Gemmecotti’nin kurucusu Bay Gemme, Ekin Endüstriyel’e  yaptığı ziyaretinde keyifli ve verimli bir sunum yaptı.

Bay Gemme; ‘’GemmeCotti pompaları ve kalitesi hakkında iş ortağımız olan Ekin Endüstriyel firması ile görüşmek bizler açısından çok verimliydi. Türkiye de ve dünyada büyümemize yardımcı olan değerli ortağımızla, iş birlikteliğimizi pekiştirmek  için harika bir fırsattı’’ açıklamalarında bulundu.

Bir Cevap Yazın