Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Gassero Adalet Bakanlığı Fabrika Gezisi

Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı ve Etüt Proje Şube Müdürlüğü’nün 13/06/2019 tarihinde birlikte gerçekleştirdiği fabrika gezimizde; öncelikle isteklerinin premix brülörlü yoğuşmalı kaskad kazan teknolojisin de  yerli bir üreticinin tanınması, imalat detaylarının ve testlerin bizzat görülmesi adına düzenlendiğini belirtmişlerdir. Ziyaret esnasında Bakanlık çalışanlarına önce bir tanıtım semineri düzenlenmiştir, ardından imalat komponentleri tanıtılmış, fabrika kısmına geçilerek üretim bantları ve test standı gösterilmiştir.

Bakanlık çalışanları daha önceden Gassero markasını tanıdıklarını, kazanları projelerinde uygulamada gördüklerini ve teknik detaylara hakim katalogları beğendiklerini üretimi gördüklerinde ve testlere şahit olduklarında ise markaya güvenlerinin perçinlendiğini, firmamızı oldukça yenilikçi bulduklarını, yerli sermaye ve yerli teknolojiyi daima desteklediklerini ve diğer yerli üreticilere yapacakları ziyaretlerle onları da tanımak istediklerini dile getirdiler. Yerli sermaye ve yerli üreticinin bu kadar rekabetçi bir ürünle piyasa da olmasından duydukları memnuniyeti belirttiler. Üretimde kullanılan komponentlerle ilgili daha çok yerli tasarımlara yer vermemizi arzu ettiklerini belirttiler. Ürünlerin ilk devreye alınması  ve servis hizmetleri konusunda Gassero markasının arkasında güçlü bir firmanın olduğunu bilmenin kendilerini rahatlattığını dile getirdiler. Teknik seminerden ve fabrika gezisinden oldukça memnun kaldıklarını belirtmiş ve teşekkürlerini sunmuşlardır.

Gassero yerli bir üretici olarak sektöründe aktör bir rol üstlenmekle birlikte yazılım ve ürün  teknolojisi, geniş kapasite aralıkları, farklı kazan modelleriyle piyasada ki diğer üreticilere öncü ve yapıcı bir örnek oluşturmaktadır. Arge faaliyetlerimiz ise yoğun bir hız içerisinde devam etmekte yüksek kazan kapasiteleri ve  ürün  tasarımlarıyla yenilikçi ve verimli yanma teknolojileri oluşturmakta ve yeni ürünleriyle pazarda  bir an önce rekabetçi olabilmesi için belgelendirme faaliyetlerine hız vermektedir.

Bir Cevap Yazın