Gamador Bulvar’a Wilo İmzası

Gamador Bulvar’a Wilo İmzası

Pompa sistemleri sektörünün teknoloji lideri olarak yüksek verimli ve inovatif pompa çözümleri sunan Wilo, en prestijli projelere çözüm ortağı olarak değer katmayı sürdürüyor. Ankara’nın gözde projesi Gamador Bulvar’ın sirkülasyon ve hidrofor uygulamalarında Wilo’nun yenilikçi sistemleri tercih edildi.

Türkiye’de 30 yıldır faaliyet gösteren ve önemli projelere verimli aynı zamanda kaliteli pompa sistemleriyle değer katan Wilo, Türkiye’nin önde gelen dev projelerinde çözüm ortağı olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Ankara’nın gözde lokasyonlarından olan Ovacık’ta yer alan, birçok projede olduğu gibi Gamador Bulvar projesinde de sirkülasyon ve hidrofor uygulamaları Wilo’ya emanet edildi. 85.000 m2 inşaat alanı üzerinde 245 konut ve 40 ticari ünitesi bulunan projede yüksek enerji verimliliği esas alınırken, kurulan otomasyon sistemleriyle de tasarruf ön planda tutuldu.

Maksimum fayda ve güvenlik ön planda

Isıtma hatlarında kullanılan ve çağın ilk akıllı pompası olan “Wilo Stratos MAXO”, sistem verimliliğini maksimize edecek kontrol modları ile hem ürün verimliliği hem de sunduğu konfor ile Gamador Bulvar projesine maksimum fayda sağladı. “Multi Flow Adaptation” fonksiyonu sayesinde; primer ve sekonder devre arasında iletişimin sağlandığı projede akışsız durma özelliği ile de gereksiz enerji sarfiyatının önüne geçildi. Yüksek katlı projede kullanılan “IP-E” ve “Wilo Stratos MAXO” modelleriyle de değişken basınçlı uygulamalarda projeye güvenli bir işletim sağlandı.

Komple paslanmaz hidroliğe sahip, “WRAS içme suyu sertifikalı” Wilo Helix V serisi hidroforlar ile 135 metre boyunca, değişken ihtiyaçların karşılanması için bina otomasyonu ile uyumlu VSD panolar tercih edildi. Projenin yeşil alanlarının devamlılığı için kullanılan verimli ve uzun ömürlü “Wilo-Helix FIRST V” serisi hidroforlar, aynı zamanda yüklenen sorumluğunu yerine getirdi. Yangın hatlarında kullanılan yatay milli, çok kademeli santrifüj pompa grubu WRH ile yüksek basınç ve yüksek debi ihtiyaçları dahilinde yangın güvenliğinin sağlanması amaçlandı.

Ticari üniteleri, lüks ofis katları ile konutları bulunan ve yaşayanlarına çeşitli avantajlar sunan Gamador Bulvar projesine çözüm ortağı olan Wilo, enerji verimliliği yüksek çözümleri sayesinde bir taraftan projeye değer katarken diğer taraftan da maksimum enerji tasarrufu sağlanmasına katkıda bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.