İstanbul’un Dünyaya Açılan Yeni Kapısı Galataport’un Yalıtımına Ode İmzası

İstanbul’un Dünyaya Açılan Yeni Kapısı Galataport’un Yalıtımına Ode İmzası

Türkiye’nin dünyaya denizden açılan yeni kapısı Galataport İstanbul’un yalıtımında ODE ürünleri tercih edildi. ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir,

bir dünya markası olma hedefiyle ilerlerken Galataport gibi tüm dünyadan konukların ağırlanacağı, turizme yeni bir soluk getirecek marka bir projede ODE ürünlerinin kullanılmasından büyük memnuniyet duyduklarını söyledi.

Faaliyetlerini küresel bir marka olma vizyonuyla sürdüren ODE Yalıtım’ın ürünleri, 2020 yılının ikinci çeyreğinde açılması planlanan Galataport projesinde tercih edildi. Tamamlandığında yılda 7 milyonu yabancı turist, 25 milyon ziyaretçiyi ağırlaması öngörülen Galataport İstanbul’un teknik yalıtımında ODE ürünleri kullanıldı. Türkiye’de ve dünyanın değişik noktalarında önemli projelerde tercih edilen ve 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapan ODE, yer aldığı prestijli proje sayısını önümüzdeki süreçte artırmayı hedefliyor.

Ceylin Akdemir: “Yer aldığımız prestijli projelerin sayısı artacak”

ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, ürünlerinin tüm dünyadan konukların ağırlanacağı Galataport gibi İstanbul’un turizmine yeni bir soluk getirecek marka bir projede kullanılmasından dolayı mutlu olduklarını dile getirdi. ODE olarak su, ısı, ses ve yangın yalıtımı gruplarında, toplam 4 bin üründen oluşan ürün gamına sahip olduklarını ifade eden Akdemir, şöyle devam etti: “5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiren ODE Yalıtım, halihazırda Türkiye’de ve dünyada önemli projelerde tercih edilen bir marka ve önümüzdeki süreçte ODE olarak yer aldığımız prestijli proje sayısını hızla artırmayı planlıyoruz. Bu çerçevede teknik altyapımızı en üst seviyeye çıkartırken projeye özel ürün seçimi, detaylı sistem çözümleri, uygulama öncesi ve sonrası süpervizörlük hizmetleri, dokümantasyon gibi hizmet yaklaşımları da geliştiriyoruz”

Galataport’ta kullanılan ODE ürünleri hakkında bilgi veren Ceylin Akdemir, şunları söyledi: “Galataport İstanbul projesinin teknik yalıtımı için R-flex elastomerik kauçuk köpüğü, Starflex cam yünü boru ve klima levhası ile Rockflex taş yünü levha kullanıldı. Projenin tüm bloklarının ısıtılması ve soğutulması için kullanılan boru tesisatlarının yalıtımında ODE ürünleri tercih edildi.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ode yalıtım Proje

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

94. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: