29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun
reklam-alani
reklam-alani

Evosta – Evoplus

Evosta – Evoplus

Baymak’ın, su teknolojilerinde çözüm ortağı DAB firması, ticari binalar, okul, otel, hastane gibi büyük projelerde ısıtma, havalandırma, klima ve güneş enerjisi sistemlerindeki su sirkülasyonu için Evosta ve Evoplus serisi olan Islak Rotorlu Sirkülasyon Pompaları ile yüksek performans ve kullanım kolaylığı sağlıyor.

DAB teknolojisine sahip Baymak ıslak rotorlu sirkülasyon pompaları Evosta ve Evoplus, frekans kontrolü, yüksek performansı, düşük enerji tüketimi ve kolay kullanımı ile çevre dostu olma özelliği taşıyor.

2019 yılı başında Evosta ve Evotron serilerini Evosta2 ve Evosta3 serileri ile yenileyen DAB firması ufak kapasitelerdeki yüksek verimini bir üst seviyeye taşımış oldu. Maksimum 4,2 m3/h debi ve maksimum 8 mSS basma yüksekliğinin yanı sıra enerji sınıfını EEI≤0,23’den EEI≤0,18’e çekti. Resirkülasyon hatları için bronz gövde, yüksek glikollü (Maksimum yüzde 60) uygulamalar için solar model opsiyonuna sahip olan Evosta2 ve Evosta3 serileri 1’’, 1 ½’’ ve 2’’ rekor ölçüleri ve PN 10 gövde dayanımı ile kullanıcıya esneklik ve kaliteyi bir arada sunuyor. IPX5 motor koruma sınıfı ile zor koşullara meydan okuyor. İzolasyon köpüğü Evosta2’de aksesuar olarak Evosta3 serisinde ise ürünle beraber standart olarak sunuluyor.Baymak Evoplus serisi frekans sirkülasyon pompaları maksimum 64 m3/h debi ve maksimum 18 mSS basma yüksekliğine kadar kapasite aralıklarında olup rekorlu ve flanşlı bağlantılı seçenekler sunuyor. Tekli ve ikiz tip versiyonları bulunan seride DN 32 PN6 ‘den DN 100 PN16 bağlantıya kadar farklı ihtiyaçlara çözüm ortağı oluyor.

Evoplus serisi sirkülasyon su pompaları, yüksek oranda enerji tasarrufu sağlıyor. ECO dizayn yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanan Evoplus serisi konutlardan ticari binalara, hastanelerden otellere kadar birçok farklı projede ısıtma, havalandırma klima ve güneş enerjisi sistemlerinde tercih ediliyor. Frekans kontrolü ve yüksek performansı ile kullanım kolaylığı sağlayan Evoplus, geleneksel sirkülasyon pompalarına göre yüzde 70 oranında enerji tasarrufu elde ediyor.

Elektronik kontrol ve gelişmiş teknolojiyle entegre edilen Baymak Evoplus, sistemin sürekli optimizasyonunu sağlayarak enerji israfını önlerken, ürünün ömrünü de uzatıyor. Evoplus, kurulum, kontrol ve bakım açısından da önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?