ETNA Ailesi, 2023 Partnerler Buluşması’nda Kıbrıs’ta Bir Araya Geldi!

ETNA Ailesi, 2023 Partnerler Buluşması’nda Kıbrıs’ta Bir Araya Geldi!

ETNA, Türkiye genelinde faaliyet gösteren iş ortakları ile 10-12 Kasım 2023 tarihlerinde Kıbrıs’ta buluştu. 2023 yılı faaliyetlerinin değerlendirmesinin yapıldığı etkinlikte, 2024 yılı için belirlenen hedefler paylaşıldı.

ETNA Pazarlama Müdürü Yüksek Makine Mühendisi Halil Kızılhan sunumunda; 2023 dünya ve Türkiye’deki önemli gelişmelere, sektöre dair ekonomik verilere, ETNA’nın gerçekleştirdiği pazarlama etkinliklerine, ihracat faaliyetlerine, servis yapılanmasına, şirket organizasyon yapısına, yeni ürünlere, ürün geliştirme faaliyetlerine ve “Pompa Sistemlerinde Enerji Verimliliği, Frekans Kontrollü Çalışma” konularına ilişkin görüş ve bilgilerini aktardı.

Toplantının devamında London School of Mind Kurucusu Uzm. Dr. Kerem Dündar, “Geleceğe Enerji Pompalayan Beyinler” konulu konuşmasında beynin temelleri, müşteri beyni, karar alma davranışı konularına değindi. Sonuç odaklı ve yetkinlik geliştirici olan Dündar’ın sunumu büyük ilgi topladı.

Toplantı bölümünün ardından yapılan gala gecesinde 2022 yılında yüksek satış başarısına imza atan partner firmalara “Başarı Ödülleri” takdim edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.