EGE YAPI’NIN KORDON İSTANBUL PROJESİ, ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÜKSEK ETNA ÇÖZÜMLERİNİ TERCİH ETTİ

EGE YAPI’NIN KORDON İSTANBUL PROJESİ, ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÜKSEK ETNA ÇÖZÜMLERİNİ TERCİH ETTİ

Maslak ve Kağıthane’nin buluşma noktasında bulunan Ege Yapı’nın Kordon İstanbul projesinin 4. etabında diğer etaplarında olduğu gibi yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünlerini tercih edilmiştir.

5 yıl işletme garantisi sunan ETNA PLUS çözümlerinin tercih edildiği projede PFK KO serisi frekans kontrollü hidroforlar, EILR serisi kuru rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, NFPA 20 normuna uygun yangın pompası, EFP D/DP serisi atık su ve drenaj pompaları kullanılmıştır.

ETNA PLUS konseptinde; proje kapsamında yer alan ürünlerin tamamı 5 yıl süresince malzeme ve elektriksel hata ve arızalara karşı garanti altına alınmaktadır. Söz konusu garanti; kullanıcı kaynaklı olmayan, ürünün kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek tüm mekanik aşınma ve elektriksel arızaları da kapsamaktadır. Ayrıca ETNA PLUS kapsamındaki projelerde 5 yıllık garanti süresi içerisinde her yıl ikişer kez olmak üzere ücretsiz servis bakım hizmeti verilmektedir. Böylelikle ETNA PLUS garantisi altındaki kullanıcı ve işletmeler; pompa çözümlerini uzun yıllar garantiye almakta, servis, bakım hizmetleri için bir ilave giderle karşılaşmamakta, ayrıca yüksek enerji verimliliğine sahip ETNA çözümleri ile elektrik giderlerini minimize etmektedir.

EILR Serisi Kuru Rotorlu Sirkülasyon Pompası Özellikleri

  • Ecodesign direktifine ( ErP 2009/125/EC ) uygun üretim
  • Geliştirilmiş hidrolik tasarım
  • HVAC sistemlerinde sıcak & soğuk suyun sirkülasyon çevrimlerinde kullanıma uygundur
  • GG25 döküm malzemeden pompa gövdesi, motor desteği ve fan
  • Maksimum 280 m3/h debi ve 103 mSS basınç aralığında geniş ürün gamı
  • In-line (aynı hat üzerinde giriş-çıkış) bağlantı ile tesisata direkt bağlantı imkânı
  • Harici soğutmalı asenkron trifaze IE3 motor kullanımı ve 975/1450/2900 d/dk. motor seçeneği
  • PN16 basınç sınıfında emiş ve basma flanşları, flanş üzerinde manometre ölçüm noktaları
  • IP55 koruma
  • F izolasyon sınıfı

Yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Enerji verimliliği yüksek ürünleri ile ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde güvenle tercih ediliyor ve kullanılıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.