Aldağ Banner
Aldağ Banner

Dünya’nın En İyi Isı Pompaları Şimdi Çukurova Panorama Evlerinde

Dünya’nın En İyi Isı Pompaları Şimdi Çukurova Panorama Evlerinde

Adana Seyhan baraj gölü yakınında yer alan Çukurova Panorama evleri, 180 derece göl manzarası, geniş bahçeli, solar enerji sistemine sahip akıllı villaları ile dikkat çekiyor.

Toplamda 30 adet, 330 m2 dublex 4+1, müstakil havuzlu villadan oluşan projede Üntes, A+++ enerji verimliğine sahip, 58 °C ‘ye kadar sıcak su sağlayan, NIBE markalı AMS 10 serisi ısı pompaları ile projedeki villaların, ısıtma, sıcak su ve soğutma ihtiyaçlarını karşılıyor.

Projede Nibe ısı pompaları ile havuz ısıtma da planlanmaktadır

Proje Adana ilinde ve çevresinde örneği benzeri bulunmamaktadır. Isı pompası ile birlikte projede güneşten elektrik üretimi yapılarak evin ihtiyaçları karşılanmaktadır. Projede topla da 27 adet villa yapılacak olup 2022 sonuna kadar 60 adet villanın yapımı tamamlanması hedeflenmektedir.

Kullanılan Isı pompası sisteminde uzaktan erişim fonksiyonumuz da verilmiştir

Toplamda etap etap 15.000 m2 alana proje yapılmaktadır

Başlangıç tarihi : Nisan 2021

Bitiş tarihi 27 adet villa için Aralık 2021 geri kalan villalar için (tahmini 30 adet Başlangıç Ocak 2022 ,Bitiş : Aralık 2022 )

Proje Nibe Isı pompası kullanımı ile satış kabiliyetini ve son kullanıcı tarafındaki kalite algısını artırmıştır. Birçok villa satışı için inşaat aşamasında sözleşme yapılmıştır.

IMG-20210713-WA0023

Isı Pompaları

Isı Pompaları

Isı Pompaları

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: