Aldağ Banner
Aldağ Banner

Dezenfektan Teknolojileri Pazarına 20 Yeni Ürün Yatırımı!

Dezenfektan Teknolojileri Pazarına 20 Yeni Ürün Yatırımı!

Yeni Nesil Akıllı Hava Temizleme Teknolojisi Sercair’den

Tüm dünya düzenini yeniden şekillendiren ve tüketici alışkanlarını değiştiren korona virüsün olumsuz sonuçlarının ardından, bireylerin daha sağlıklı, daha steril ortamlarda yaşama ihtiyaçları çerçevesinde; ABD’de yazılım alt yapısı geliştirilen yeni nesil akıllı hava temizleme teknolojisi Sercair, iç mekân hava kalitesindeki uzmanlığını dezenfektan teknolojileriyle birleştirdi ve 20 yeni ürünü temiz hava ve dezenfektan pazarına sundu.

teknoloji

Virüs ve Bakterilerin Bulunduğu Tüm Yüzeyler İçin Sercair Teknolojisi…

Sercair’in yeni nesil akıllı hava temizleme cihazları ardından geliştirdiği; araç içi hava temizleme cihazı Sprit; tüketicilerin kendi dezenfektasyon sularını üretebilecekleri dezenfektasyon üretici Crystal; bebek emzik, diş kaşıyıcı, telefon gibi ürünlerin bakteri ve virüslerden arınmasını sağlayan UVC strelizatör kutusu Wave; asansör, bilgisayar gibi malzemelerin temizliğinde kullanılabilen taşınabilir UVC sterilizatör Handy ve mini Handy M; tuvalet, klinik, okul ve hastane gibi alanların tamamında tercih edilen otomatik el dezenfektan sprey dağıtıcı Vison, Vison 2, Vison M, Vison Tower, Blue Care, Blue Care L serileri ve ayaklı antiseptik UVC lamba Aura değişen dünya gündemi ve tüketici ihtiyaçlarına yepyeni inovatif ve sağlık tabanlı çözümler sunuyor.

Amacımız: “Daha Sağlıklı ve Daha Hijyenik Bir Yaşam Alanı Yaratmak”

Sercair Yönetim Kurulu Üyesi Burak Onkardeşler: “Türkiye, Avrupa, Amerika pazarında patentli ve 10 Milyon TL’lik yatırım yaptığımız iç mekan hava temizleme cihazlarımızın artından edindiğimiz Ar-Ge ve inovasyon tecrübelerimizi şimdi dezenfektan teknolojileri alanına aktardık. Dezenfektan pazarında bireysel kullanımların dışında, ofisler, restoranlar, AVM’ler, hastaneler, klinikler ve okullar için çeşitli çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz bu teknolojilerle çalışanların, öğrencilerin, hastaların ve diğer tüm tüketicilerin daha hijyenik ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürmelerini hedefliyoruz. Tüketicilerimizle buluşturduğumuz bu ürünler, ticari yaşam döngülerinin yanı sıra markamıza toplumsal gelişim anlamında bir misyon yükledi ve bunun için çok gururluyuz.” dedi. Onkardeşler, sözlerine “Mevcut yeni ürünlerimizin dışında müşteri ihtiyaçlarını anlık analiz ediyoruz ve bunun için Pazar araştırmalarına devam ediyoruz. Önümüzdeki aylar yeni ürünler geliştirmeyi sürdüreceğiz.” dedi.

teknoloji

teknoloji

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: