Çar. Eyl 30th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

DemirDöküm doğal gaza kavuşan 7 il ve ilçede yüzlerce tüketicisiyle buluştu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, Türkiye genelinde doğal gaza kavuşan il ve ilçeleri dolaşmaya devam ediyor. Dört ayda 7 il ve ilçede tüketicileriyle buluşan DemirDöküm, düzenlediği etkinliklerde doğalgaz kullanımının sağladığı avantajları, doğa dostu ve kullanıcısına yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünlerini tanıttı.
Yüksek kaliteli ve enerji tasarruflu ürünleriyle 65 yıldır ısıtma ile özdeşleşen DemirDöküm, doğal gaza yeni kavuşan il ve ilçeleri dolaşmaya ve tüketicileriyle buluşmaya devam ediyor. Yenilikçi ürünlerinin yanı sıra satış sonrası hizmetleriyle de Türkiye’de ailelerin en sıcak üyesi olmayı başaran DemirDöküm, Info Mobil aracı ile 4 ayda 7 farklı il ve ilçede etkinlikler düzenledi.

DARENDE’DE İLK ÇALIŞTIRILAN KOMBİ DEMİRDÖKÜM OLDU

Kocaeli, Akyazı (Sakarya), Tunceli, Bismil (Diyarbakır), Elbistan (Kahramanmaraş), Darende (Malatya) ve Şarköy’de (Tekirdağ) düzenlediği etkinliklerde tüketicilerin sorularını yanıtlayan DemirDöküm; doğal gaz kullanımının sağladığı avantajları, yoğuşmalı kombilerin tüketici ve ülke ekonomisine katkıları ve doğru ürün seçimi hakkında tüketicileri bilgilendirdi. DemirDöküm yetkilileri, düzenlenen etkinliklerde ayrıca il ve ilçelere özel olarak hazırlanan kampanyaları duyurdu. Öte yandan DemirDöküm, Darende’de ilklerine bir yenisini daha ekledi. İlçede ilk çalıştırılan ve kullanılmaya başlanan kombi DemirDöküm Nitromix oldu.

Kombiden klimaya, su ısıtıcısından merkezi sisteme, VRF’den ısı pompasına kadar kullanıcı dostu ürünleri ile tüketicilerin tüm isteklerini karşılayabilen DemirDöküm, düzenlediği etkinliklerde çocukları da unutmadı. Tüketiciler doğal gaz ve yoğuşmalı kombiler hakkında bilgi alırken, çocuklara da deneyimli animatörler eşlik etti.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın