DemirDöküm bunaltıcı yaz sıcaklarında serin bir nefes aldıracak

DemirDöküm bunaltıcı yaz sıcaklarında serin bir nefes aldıracak

Çevreci ve yenilikçi ürünleriyle 69 yıldır sektöre öncülük eden DemirDöküm, “Of Dedirten Sıcaklara, Oh Dedirten Klima” söylemiyle yeni reklam kampanyasını yayımladı. Renkli ve eğlenceli görüntüleriyle dikkat çeken reklamda; üstün teknolojiyle üretilen DemirDöküm klimaların tüketicisine sunduğu üst düzey konforun altı çiziliyor.

DemirDöküm, soğutma ürün grubuna yönelik hazırladığı yeni reklam filminde, yazın sıcağını ve nemli havasını unutturup, serin bir nefes aldıracak. “Of Dedirten Sıcaklara, Oh Dedirten Klima” sloganıyla izleyiciyle buluşan yeni reklam filminde DemirDöküm yeni nesil klima serisinin tüketicisine sunduğu üst düzey konforun altı çiziliyor.

DemirDöküm’ün müşteri profili ve tüketici trendleri göz önünde bulundurarak izleyenlerin kendiyle özdeşleşebileceği reklam filmi, renkli ve eğlenceli görüntüleriyle dikkat çekiyor.
Sotka imzasını taşıyan film, dijital dünyanın yanı sıra İstanbul’un önemli metro hatlarında, klima kategorisinin öne çıktığı büyükşehir havaalanlarındaki dijital reklam alanlarında ve sosyal medyada 3 hafta boyunca yayında kalacak.

KÜNYE

1689753308-esmiyor-klima-bu-lten-2

1689753305-esmiyor-klima-bu-lten-1

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.