Danfoss, ISH 2023’te dünya yararına teknolojiler için “Talk Green. Walk Green.” mottosuyla yerini aldı

Danfoss, ISH 2023’te dünya yararına teknolojiler için “Talk Green. Walk Green.” mottosuyla yerini aldı

google-news

13-17 Mart tarihleri arasında Almanya Frankfurt’ta gerçekleştirilen ISH 2023’e  ‘Talk Green. Walk Green.’ mottosuyla katılan Danfoss; konut, ticari ve bölgesel enerji sistemlerinde yeşil geçişi hızlandırmak için enerji tasarruflu birçok çözümünün yanı sıra sınırlı enerji kaynaklarından daha verimli bir şekilde yararlanılmasına yönelik geliştirdiği teknolojilerini ve sektör entegrasyonlarını sektör profesyonellerine tanıttı. 

Artan enerji maliyetleri karşısında, enerji verimliliği sağlayan ürün ve teknolojilerin önemine, konut ve ticari binalarda bulunan iklimlendirme sistemlerinin karbon uzlaştırılmasına dikkat çeken Danfoss, ISH 2023’te hidronik balanslama sistemleri, ısı pompası teknolojileri, bölgesel enerji sistemleri ve sektör entegrasyonlarıyla enerji tasarruflu çözümlerini katılımcıların beğenisine sundu. 

Ürün yelpazesini dünyanın birçok ülkesinden gelen ziyaretçilerle buluşturdu

Danfoss, artan enerji maliyetleri karşısında mülk sahiplerinin ve bina yöneticilerinin enerji verimliliğini artırmak ve çok daireli yapıların iklimlendirme sistemlerini modernleştirmek için geliştirdiği hidronik yerden ısıtmanın hassas kontrolünü sağlayan yeni Danfoss Icon2™’yi, termostatik radyatör vanası Danfoss Ally™’i ve yeni nesil kat istasyonu EvoFlat 4.0’ı fuar katılımcılarına tanıttı. Turbocor® yağsız kompresörler de dahil olmak üzere ticari binalarda enerji verimliliğini artırmaya yönelik tüm ürün yelpazesini dünyanın birçok ülkesinden gelen ziyaretçilerle buluşturan Danfoss, VZN inverter scroll kompresör de dahil olmak üzere ısı pompaları için R290 programını sergiledi. FC 102 tahrikini AB-QM PICV ve NovoCon® aktüatörü ile birleştirmeyi, hassas bir şekilde ayarlanmış bir hidronik sistem oluşturarak bir binanın verimliliğini nasıl en üst düzeye çıkarabileceğini uygulamalı olarak anlattı.  

Bölgesel enerji ağı sistemleri tanıtıldı

Danfoss Leanheat® gibi yapay zeka tabanlı, IoT çözümlerinin binalarda ısı üretimini, dağıtımını ve enerji verimliliğini nasıl artırılabileceğini sektörel entegrasyon örnekleriyle katılımcılara aktardı. Stant ziyaretçileri, Icon2™ sistemindeki önemli bir özellik olan otomatik hidronik balanslamanın, bir evdeki tüm odaların mevcut sınırlı enerjiden en iyi şekilde nasıl yararlanacaklarını keşfetti. Ziyaretçiler ayrıca sınıfının en iyi bileşenlerinin dijital ikiz teknolojisiyle buluşturulduğu Danfoss TitanTM gibi uygulamalarının çalışma prensibini inceledi. Stantta ayrıca VXe villa trafo merkezleri ve Virtus vanalar da görücüye çıktı. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.