Aldağ Banner
Aldağ Banner

Copa “Teknisyen” Uygulamasıyla Her Zaman Yetkili Servislerinin Yanında

Copa “Teknisyen” Uygulamasıyla Her Zaman Yetkili Servislerinin Yanında

COPA yetkili servislerinin tüm işlemlerini mobil üzerinden daha kolay ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmeleri amacıyla hazırladığı “COPA Teknisyen” uygulamasını yayına açtı.

Yaklaşık 4 yıldır dijital dönüşüm içerisinde olan ve iş süreçlerini dijital platformlara taşıyan COPA, tüketicileri için hazırladığı ‘Tüketici Mobil’ ve satış kanalı için hazırladığı ‘MyCOPA’ uygulamarından sonra, yetkili servis kanalı için de ‘COPA Teknisyen’ uygulamasını devreye aldı. Türkiye’de 222 yetkili servisi ve 600 yetkili saha elemanıyla tüketicilerine satış sonrası hizmet veren COPA, bu uygulama ile yetkili servislerinin her zaman yanında olduğunu gösterdi.

Geçtiğimiz yıllarda yetkili servis işlemlerini ‘Yetkili Servis Otomasyon Portalı’ üzerinden yürüten COPA, iş ortaklarına 7/24 mobil destek sağlamak amacıyla ‘COPA Teknisyen’ uygulamasını hayata geçirdi. Bu uygulama sayesinde sahada olan yetkili servis elemanları, anında yedek parça siparişlerini verebiliyor, yedek parça fiyatlarını sorgulayabiliyor, iş takiplerini yapabiliyor. MyCOPA uygulamasıyla da bağlantılı olarak çalışan ‘COPA Teknisyen’ uygulaması ile yetkili servisler, montajı yapılan COPA ürünleri için ilk çalıştırma taleplerini anında görebiliyor ve yetkili servislere cihaz durumunu anlık bildirme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda uygulama üzerinden COPA ile ilgili tüm yeniliklerden hızlıca haberdar olunabiliyor, COPA satış sonrası hizmetler ekibi ile tüm iş süreçleriyle ilgili her zaman istenen konularda hızlıca destek alınabiliyor, ürünler ile ilgili teknik dökümanlara kolayca ulaşılabiliyor.

Tüketici memnuniyetini en önemli hedef olarak gören COPA, tüm Türkiye’ye hizmet veren güçlü yetkili servis ağı için geliştirdiği ‘COPA Teknisyen’ uygulaması ile yetkili servislerinin cep telefonları veya tablet üzerinden işlemlerini ve ihtiyaçlarını daha kolay ve daha hızlı gerçekleştirmelerini sağlıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: