COPA NIXA12 ŞOFBEN İLE KESİNTİSİZ SICAK SU KONFORU

COPA NIXA12 ŞOFBEN İLE KESİNTİSİZ SICAK SU KONFORU

COPA’nın yeni hermetik şofbeni Nixa12, dakikada 12 litrelik kesintisiz sıcak su kapasitesiyle kullanım konforunu üst seviyeye taşırken, A sınıfı enerji verimliliği sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor.

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından COPA Isı Sistemleri, yeni nesil hermetik şofbeni Nixa12 ile hem evlerde hem de restoran ve kuaför gibi yerlerde kesintisiz sıcak su konforu sunuyor. Mutfakta, banyoda ve lavaboda sıcak su kullanımına yeni bir boyut kazandıran Nixa12, NOx Sınıf 6 kategorisinde ve ErP direktifine uyumlu. Yüksek enerji tasarrufunu kesintisiz sıcak su konforuyla birleştiren Nixa12, hermetik özelliği ile ortam havasını kullanmadan güvenli kullanım sağlıyor.
Elektronik ateşleme özellikleri ile son derece güvenli olan Nixa12, donma, aşırı ısınma ve voltaj değişikliklerine karşı güvenli ve uzun süreli kullanım imkanı da sunuyor. COPA’nın yeni hermetik şofbeni Nixa12, su akış türbin grubu ve paslanmaz filtresi sayesinde sıcak su talebini hızla algılıyor. Ayrıca kompakt boyutları (64.5 x 32 x 25 cm) ile az yer kaplayarak montaj kolaylığı da sağlıyor.

48 dB olan düşük ses sev¬iyes¬i ile kullanım konforunu üst seviyeye taşıyan Nixa12, bekleme konumunda 1 ampul kadar (3 W) elektrik harcıyor. Güneş enerji sistemleri ile uyumlu olmanın yanı sıra hem doğalgaz hem de LPG ile çalışabiliyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.