BVN’de Görev Değişimi

BVN’de Görev Değişimi


Havalandırma sektörünün lider markası BVN’de üst düzey görev değişimleri gerçekleştirildi. Uzun yıllardan beri Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Bilal Bahçıvan, değişimle beraber, İcra Kurulu Üyesi ve İş Geliştirme Ar-Ge’den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenirken, Türkiye’nin önemli kurumlarında stratejik sorumluluklar alan ve kısa süre önce BVN bünyesine katılan Salim Demirtaş, İcra Kurulu Üyesi ve 
Pazarlama, Satış, Depolama, Lojistik, Satış Sonrası Hizmetler ve Teknik Servis süreçlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. 

 

BVN Genel Müdür Yardımcısı Salim Demirtaş Kimdir?

Salim Demirtaş, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi, İİBF. İktisat (Örgün) bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise Uludağ Üniversitesi Ekonomi ABD. İktisadi Gelişme ve Uluslararası Ekonomi Bölümünde tamamlamıştır. 1974 Bandırma doğumlu olan Sayın Salim Demirtaş, iş hayatına Ülker’de Bölge Satış Müfettişi olarak başlamış olup aynı grupta sırasıyla Satış Operasyon – Ticari Pazarlama Yöneticiliği, Bölge Müdürlüğü, İş Geliştirme Müdürlüğü ve Bölgeler Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. Evli ve iki çocuk babası olan Sayın Salim Demirtaş, 18 yıllık Yıldız Holding şirketlerindeki deneyimi sonrası 2 yıl Norm Ambalaj’da Satış ve Pazarlama Koordinatörü ve son olarak 4 yıl Gezer’de Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

123. Sayımız Yayında.