Buderus’tan verimli ısınma için önemli ipucu

Buderus’tan verimli ısınma için önemli ipucu

İklimlendirme sektörünün uzman markası Buderus, daha verimli ısınma için, doğru yoğuşmalı kombi seçiminin büyük önem taşıdığının altını çiziyor.

Isıtma sistemleri alanında 300 yıla yakın uzmanlığa sahip Buderus, bir yandan yüksek verimli ve kullanıcı dostu ürünler geliştirip üretirken, diğer yandan da daha verimli ısınma sağlamanın yollarını kullanıcılarla paylaşıyor. Geliştirdiği son teknoloji kombilerle kullanıcılarına yeni nesil bir ısınma deneyimi yaşamalarını sağlayan Buderus, daha verimli ısınma için doğru yoğuşmalı kombi seçiminin büyük önem taşıdığını vurguluyor.

Güvenli sıcak su ve ısınma imkanı

Buderus’un pazara sunduğu en yeni modellerden biri olan Logamax plus GB022i, 20 ve 24 kW kapasiteli versiyonları, 1:5 geniş modülasyon aralığı sayesinde her türlü sıcak su ihtiyacını karşılıyor. 26 kW’a kadar çıkabilen sıcak kullanım suyu kapasitesiyle istenilen zamanlarda sıcak su kullanılabiliyor. Bekleme modu sayesinde enerji tüketimini en aza indiren kombi, ErP direktifine uygun ölçülen yüzde 94 mevsimsel mahal ısıtma verimliliğiyle öne çıkıyor.

Modern, işlevsel ve bir o kadar da dayanıklı tasarımıyla Logamax plus GB022i ister salonda isterse mutfakta yer sıkıntısı yaşamadan kolaylıkla monte edilebiliyor. Gelişmiş LCD ekranı sayesinde tüm işlemler kolayca yapılabiliyor.

Yüksek enerji verimliliği

Yüksek Alman teknolojisiyle üretilen bir diğer kombi modeli olan Buderus Logamax plus GB122i W de 1:10 geniş modülasyon aralığıyla ısıtma ihtiyacına uyacak şekilde kendini uyarlıyor ve bu sayede daha verimli çalışıyor. Logamax plus GB122i W, 30 kW’a kadar sıcak kullanım suyu çıkışıyla evlerde her zaman yeterli sıcak suyun bulunmasını sağlıyor. Böylece yüksek verimliliğiyle doğaya katkı sağlarken, kullanıcıların tasarruflu ısınmasına da yardımcı oluyor.

Kompakt boyutları sayesinde en dar alanlara bile monte edilebiliyor. 36 kilogramdan daha hafif olan GB122i W pratik montaj imkanı da sağlıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.