Buderus uzmanları Konya’da buluştu!

Buderus uzmanları Konya’da buluştu!

Buderus uzmanları, bünyesine yeni katılan toptancı bayisi Er-Mak İnşaat Limited Şirketi’nin 20. kuruluş yılı nedeniyle iş ortaklarıyla Konya’da bir araya geldi.

Isıtmanın uzman markalarından Buderus, sektörünün önde gelen toptancı bayilerden Er-mak İnşaat Limited Şirketi’nin 20. kuruluş yılı için düzenlenen toplantıda iş ortakları ile buluştu. 6 Ekim tarihinde Konya’da 100 iş ortağının katılımıyla gerçekleşen toplantıda Buderus uzmanları detaylı şirket bilgilendirmelerinin yanı sıra sektörün en çok kazandıran sadakat kulüplerinin biri olan Buderus Star Club hakkında da bilgi verdi. Müşteri memnuniyetini her zaman odak noktasına koyan Buderus, bu toplantılar ile iş ortaklarının gelişimine katkıda bulunmayı ve bu sayede daha memnun müşteriler yaratmayı hedefliyor. Satış sonrası hizmetler, yeni ürün ve hizmetlerin de tanıtıldığı toplantı, gala yemeğinin ardından sona erdi. Er-mak’ın özel kampanyalarını da aktardığı toplantıda 3 bayi Logamax plus GB022i kombi hediyesi kazanma fırsatını elde etti.

Buderus’un uzmanlar için yarattığı ayrıcalıklı bir dünya: Buderus Star Club

Buderus Star Club; sektördeki uzmanlara, satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatler ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkân sunan bir program. Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor. Buderus Star Club üyelere birçok avantaj ve ayrıcalık sağlamanın yanında, profesyonelliklerini geliştiren ve destekleyen bir konsept sunuyor.

1634295956-104-A1161

1634295959-DSC05635

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.