Aldağ Banner
Aldağ Banner

Bosch Termoteknoloji’den periyodik kombi bakım kampanyası!

Bosch Termoteknoloji’den periyodik kombi bakım kampanyası!

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknik, indirimli periyodik kombi bakım kampanyası ile kullanıcıların tasarruf etmelerini sağlıyor.

Bosch Termoteknoloji, kombilerin ömrünü uzatan yıllık bakım işlemlerinin en uygun fiyatlarla gerçekleştirilebilmesi için 15 Mayıs-1 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak yeni kombi bakım kampanyasını kullanıcılarına duyurdu. 140 TL olan yıllık kombi bakım ücreti, kampanya kapsamında yalnızca 99 TL olarak belirlendi. Bosch Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilen kombi bakımı kapsamında; kombinin su sızdırmazlığı ve emniyet kontrolünden; brülör, yanma ve birinci ısı eşanjörü kontrolüne kadar birçok detaylı işlem bulunuyor.

Bosch profesyonelleri, kombilerin yıllık bakımını düzenli bir şekilde yaptırılmasının evlerin güvenle ısınabilmesi adına önemli olduğunu belirtiyor. Kombi bakımı sayesinde ileride meydana gelebilecek arızaların önüne geçilerek, kombilerin uzun yıllar çok daha tasarruflu çalışması sağlanıyor. Bosch Termoteknoloji Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Nazif Özakıncı, kombi bakımının önemi hakkında görüşlerini şu şekilde ifade ediyor: “Kombilerin ömrünü uzatan periyodik bakımla hem ailelerimizin sağlığını korumayı hem de cihazlarımızın uzun yıllar sorunsuz kullanımını garanti ediyoruz.” Özakıncı aynı zamanda yıllık kombi bakımının yetkili servislerce yaptırılmasının altını çizerek, güvenilir bakım hizmeti için Bosch kombi kullanıcılarının, Bosch Termoteknoloji’nin resmi web sitesinde bulunan yetkili servis ağından faydalanabileceğini ifade ediyor.

Son kullanıcılar, daha fazla bilgi almak ve yaz aylarına özel kampanyadan faydalanmak için resmi web sitesinden kendi lokasyonlarına en yakın Bosch yetkili servislerinin iletişim bilgilerine ulaşabilirler.

Bosch Termoteknoloji

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

104. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: