Aldağ Banner
Aldağ Banner

Bosch Termoteknoloji’den kolay kullanım ipucu videoları!

Bosch Termoteknoloji’den kolay kullanım ipucu videoları!

Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı ilke edinen Bosch Termoteknoloji, YouTube kanalında kombi ve oda kumandaları için kolay kullanım ipuçları paylaşıyor.

Stratejisindeki “Müşteri odaklı yaklaşım” ilkesini destekleyen çalışmalarına devam eden Bosch Termoteknoloji, bu ilke kapsamında 2019 yılında başlattığı “Bilinçli müşteri, Bilinçli tüketim” projesi ile YouTube kanalında farklı içeriklere yer veriyor. Bosch Termoteknoloji profesyonelleri tarafından ürün özellikleri ve kolay kullanım ipuçları anlatılan videolar ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak hedefleniyor.

Tüketicilerin en çok sorduğu ve merak edilen soruların cevaplandığı video serisinde doğru kombi seçiminden tasarruflu kullanıma, garanti süreçlerinden kombi bakımına kadar farklı konular yer alıyor ve tüketicileri bilinçlendirmek amaçlanıyor.

Bosch Termoteknoloji’nin tasarruflu, akıllı ve şık cihaz serisi Condens 7000i W, Condens 2300i W, Condens 2200i W ve Condens 2500i ürün videoları ve akıllı oda kumandası EasyControl ile ilgili detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilir, kolay kullanım videolarına Bosch Termoteknoloji YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: