Aldağ Banner
Aldağ Banner

Bosch Termoteknoloji Isıtma Sezonuna Hızlı Bir Giriş Yaptı

Bosch Termoteknoloji Isıtma Sezonuna Hızlı Bir Giriş Yaptı

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknoloji, “Bosch Her Zaman Hazır” sloganı ile ısıtma sezonuna hazır olduğunu vurgulayan kampanyasını tüketicilerle buluşturdu.

Üstün teknolojili, yüksek tasarruf sağlayan, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle öne çıkan Bosch Termoteknoloji, kış aylarının gelmesiyle ısıtma sezonu için hazırladığı yeni kampanyasını duyurdu. Hayatı kolaylaştıran ürün ve hizmetleriyle Bosch Termoteknoloji, “Bosch her zaman hazır.” kampanyasıyla tüketicilerinin ihtiyacı olduğu her an evlerinde ısıtma konforu sağlamak için hazır olduğunu belirtiyor. Her gün evde güvenilir bir şekilde çalışan Bosch kombiler; kullanıcıların o güne sıcak, konforlu ve rahat bir şekilde başlamasını sağlıyor. Bosch Termoteknoloji bu bakış açısını sağlam, güvenilir ve kolay kullanılabilen kombilerinin varlığı ile destekliyor.

Bosch Termoteknik Türkiye Pazarlama Direktörü Ali Aktaş, “Bosch her zaman hazır.” kampanyası ile ilgili: “Bosch Termoteknik olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, özellikle hepimizin evde bol vakit geçirdiği şu günlerde tüketicilerimizin her anında kendilerine konfor sağlamak için çalışıyoruz. Bu bakış açısı müşteri yolculuğumuzun temel misyonunu oluşturuyor. Isıtma sezonuna yeni başlangıç yaptığımız kış aylarında kampanyamız misyonumuzu anlamlı bir şekilde destekledi. “Bosch her zaman hazır.” sloganımızla hayat her daim beklediğimiz gibi gitmese de Bosch olarak bu zor zamanlarda dahi müşterilerimizin yanında olduğumuzu, kendilerine konfor sunduğumuzu anlatıyoruz. Kendileriyle anlamlı bir bağ kurarak, sağlam, güvenilir ve kolay kullanılabilen ürünlerimiz ve yetkin servis hizmetlerimizle her daim tüketicilerimizin yanında bulunuyoruz.” şeklinde görüşlerini belirtti.

Detaylı bilgi için Bosch Termoteknoloji’nin kurumsal sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Bosch her zaman hazır videosunu izlemek için: Bosch Termoteknoloji Resmi YouTube Kanalı

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: