Paz. Eyl 20th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Bosch Termoteknik’e TİM’den ihracat ödülü

ihracat yapan Bosch Termoteknik Türkiye, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından ‘2018 İklimlendirme Sanayi İhracatı Birincisi’ ödülüne layık görüldü.

Bosch Grubu’nun termoteknik iş kolunda önemli uzmanlık merkezlerinden biri olan Bosch Termoteknik Türkiye, üstün teknolojisi ve ürün portföyüne kattığı yeni ürünlerle dünya pazarındaki konumunu her geçen yıl güçlendiriyor. Geniş bir coğrafyada 41 ülkeye ihracat yapan şirketin bu alanda ülke ekonomisi için yarattığı katma değer ve kazandığı başarı da takdir görüyor.

Bosch Termoteknik son olarak, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından gerçekleştirilen ve şirketlerin ihracat başarılarına göre değerlendirildiği ‘2018 İhracat Şampiyonları Ödül
Töreni’nde, ‘2018 İklimlendirme Sanayii İhracatı Birincisi’ ödülüne layık görüldü. 15 Haziran tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de, “TİM Olağan Genel Kurulu” ve “2018 İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni” gerçekleştirildi. Ödül, Bosch Termoteknik adına Bosch Türkiye, Orta Doğu Başkanı Sn. Steven Young’a takdim edildi.

Manisa Fabrikası önemli bir uzmanlık merkezi

İklimlendirme sektörünün ihracat lideri Bosch Termoteknik, 2016 yılında, Manisa’da bulunan fabrikasından Avrupa, Kafkaslar, Ortadoğu, Körfez Bölgesi, Latin Amerika ve Uzak Doğu’daki toplam 41 ülkeye ihracat yaptı. İhracat başarısının yanı sıra Bosch Grubu’nun önemli bir üretim ve Ar-Ge üssü olan Manisa Fabrikası, dünyanın en fazla kombi üreten tesisleri arasında ön sıralarda yer alıyor.

Bir Cevap Yazın