reklam-alani
reklam-alani

Bosch Termoteknik, eğitimlerine yaz aylarında da devam ediyor!

Bosch Termoteknik, eğitimlerine yaz aylarında da devam ediyor!

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün önde gelen firmalarından Bosch Termoteknik, Bosch Termoteknik Akademi ile 2019 yılında da eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor.

Öğrencilerin daha kapsamlı ve kaliteli eğitim almalarına katkı sağlamayı hedefleyen Bosch Termoteknik Akademi; eğitim kurumlarına hizmet içi eğitim, cihaz ve görsel materyal gibi desteklerine devam ediyor. Bosch Termoteknik Akademi, verdiği eğitim desteklerinin yanı sıra farklı eğitim kurumlarında sınıf ve atölye yenileme çalışmalarına da imza atıyor.

Yerinde eğitim anlayışıyla hareket eden Bosch Termoteknik Akademi; yaz aylarında da yurtiçinde ve yurtdışında eğitime destek vermeye devam ediyor. 20 Haziran’da Bursagaz’dan 17 yetkiliyi Manisa Fabrikasında ağırlayan Bosch Termoteknik Akademi ekibi; yetkililere kombi çalışma prensiplerini ve kombi montajı konularını odak noktasına alan bir eğitim verdi. Bosch Termoteknik Akademi Isıtma Eğitmeni Necati Soydemir tarafından gerçekleştirilen eğitimin sonrasında firma yetkilileri, Bosch Termoteknik Akademi Eğitim Müdürü İbrahim Özyeşilova ile birlikte İnovasyon Merkezi ve Manisa Fabrikası turuna katıldı.

Bosch Termoteknik Akademi Azerbaycan’da                    

Bosch Termoteknik Akademi, 9-10 ve 11 Temmuz tarihlerinde ise Azerbaycan’ın Bakü şehrinde bir eğitim düzenledi. Bosch Termoteknik distribütörü Savalan İnşaat’ın satış, pazarlama ve servis ekiplerine; odağında Bosch Class 2000 W, Class 6000 W, Condens 2500 W kombileri ve Bosch CR10 ve CR50 oda kumandaları olan bir eğitim verildi. Eğitim sonrasında servis ekipleri bir sınava girdi ve konuyla ilgili bilgi seviyelerini kanıtladı. Verilen eğitim ve yapılan sınavla müşterilere daha iyi hizmet verilmesi hedeflendi. Sınava giren katılımcılar başarı, diğer katılımcılar ise katılım sertifikası aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?