Bosch Termoteknik, 5. Ankara İç Tesisat Buluşmasına sponsor oldu!

Bosch Termoteknik, 5. Ankara İç Tesisat Buluşmasına sponsor oldu!

Bosch Termoteknik, Ankara İç Tesisat Buluşmasında Bosch markasıyla yaka ipi sponsorluğunu üstlendi!

BAŞKENTGAZ ve Gaztechnics iş birliği ile iklimlendirme sektöründen önemli başlıkların aktarıldığı 5. Ankara İç Tesisat Buluşması,

22 Şubat 2020 tarihinde Meyra Palace Otel’de gerçekleştirildi. Bosch Termoteknik Türkiye etkinlikte Bosch markasıyla yaka ipi sponsorluğunu üstlendi.

Ankara’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarından uzmanlarının katıldığı organizasyonda Bosch standıyla yer alarak geniş ürün gamı ve hizmetleri hakkında katılımcılaradetaylı bilgiler verdi. Doğalgaz sektörüne yönelik analizlerin değerlendirilerek kamuoyu ile paylaşıldığı, iki ayrı oturumla gerçekleşen etkinliğin ilk oturumunda 2019 yılı genel değerlendirmesi ve 2020 yılı hakkında öngörüler paylaşıldı. Etkinliğin ikinci bölümündeki panel ve sunumlarda ise Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş, “Isıtma Sistemlerinde Yeni Teknolojiler” konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Ali Aktaş sunumunda, Bosch’un hayatı kolaylaştıran son teknoloji ürünlerine, şirketin enerji ve çevre konularına olan duyarlılığı kapsamında enerji verimli çalışmalarına değindi. Aktaş: “Dünyanın enerji tüketimi göz önüne alındığında enerji kaynağı tercihlerimizi ve yaşam şeklimiz değiştirmemiz artık bir zorunluluk haline geldi. Bu sebeple iklimlendirme sektöründe de alternatif enerji kaynaklarına yatırımlar artıyor. Bosch olarak konu hakkındaki çalışmalarımızı hem ErP yasasına uygun, son teknoloji, öncü ürünlerimiz hem de çevreye olan duyarlılığımızla, hassasiyetle yürütüyoruz.” şeklinde görüşlerini bildirdi.

Yaklaşık 300 katılımcının katıldığı organizasyon, sektöre yönelik diğer teknik oturumlar ile tamamlandı. Etkinlik sonundaki ödül töreninde BAŞKENTGAZ tarafından Bosch Termoteknik’e teşekkür plaketi takdim edildi.

bosch termoteknik

bosch termoteknik

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

97. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: