Bosch Air Flux VRF web sitesi yayında!

Bosch Air Flux VRF web sitesi yayında!

Soğutma, ısıtma ve havalandırma sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknoloji, Bosch Air Flux VRF ticari klima sistemlerin tüm teknik detaylarının yer aldığı web sitesini yayınladı.

Hayatı kolaylaştıran teknolojiler sunan Bosch Termoteknoloji, Nisan ayında pazara sunduğu yeni ürünü Bosch Air Flux VRF ticari klima sistemleri için yeni web sitesi www.boschairfluxvrf.com’ u hayata geçirdi.

Bosch Air Flux VRF sistemlere özel olarak hazırlanan; yatırımcılar, projeciler, mekanik taahhütçülerden iş ortaklarına kadar ticari iklimlendirme alanıyla ilgilenen tüm kullanıcıların bilgi alabileceği web sitesi zengin içerik sunuyor. Ziyaretçiler web sitesi üzerinden Bosch Air Flux VRF sistemlerin dış ünitelerinin, 12 farklı iç ünitenin özelliklerine ve avantajlarına, teknik tablo ve dokümanlara kolayca ulaşabiliyor. Kullanıcı dostu ara yüze sahip olan sitede ayrıca Bosch tarafından geliştirilen merkezi ve bireysel kumandaların özellikleri ve Bosch’un Air Select VRF seçim programı hakkında detaylı bilgilendirmeler yer alıyor. Siteyi ziyaret eden ve projelerine teklif almak isteyen tüm kullanıcılar, “Teklif al” sayfasından ilgili iş ortağıyla iletişime geçebiliyor.

Yeni Bosch Air Flux VRF Klima Sistemler ile binalara taze hava

VRF Ticari Klima Sistemleri ailesinin en yeni üyesi Bosch Air Flux iklimlendirme sistemleri; hastanelerden ofislere ve otel odalarına, sanayi sitelerinden alışveriş merkezlerine kadar farklı kapasitedeki birçok binanın iklimlendirme ihtiyacını karşılayarak hayatı kolaylaştırıyor.

Dört mevsim konforlu iklimlendirme sunan sistemler, değişken debili soğutucu akışkan teknolojisi sayesinde kolay kullanım imkânı sunarken, aynı zamanda yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Kullanıcıların anlık ihtiyaçlarına göre çalışma performansını ayarlayan, kısmi yükte bile yüksek verimlilikle çalışan sistem, dış ünitelerden ve soğutma-ısıtma için kullanılabilen on iki farklı iç ünite modelinden oluşuyor. Çok düşük ses seviyesinde çalışan, tek gövdede 90 kW’a, kombinasyon serisi ile 270 kW’a kadar çıkabilen kapasitesi ile Bosch Air Flux VRF sistemler, farklı bina ve uygulama türleri için en uygun sistem çözümünü sunarak kullanıcıların her zaman ideal konfordaki ortam şartına erişmesini sağlıyor. Böylesine esnek kapasite aralığına sahip bir seri seçen kullanıcılar aynı zamanda iklimlendirme için gereken alanı azaltarak, bina alanlarını çok daha verimli kullanabiliyor.

Yeni Bosch Air Flux VRF ticari klima sistemleri ile ilgili tüm soruların cevapları ve ürünlerin detayları yeni web sitesi www.boschairfluxvrf.comda yer alıyor.

Bosch Air Flux

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

97. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: