Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Baymak Ürün Eğitimi Fatsa’da Gerçekleşti

Türkiye’nin dört bir yanında eğitimlerine hız kesmeden devam eden Baymak, Fatsa’da bayi ve sektör temsilcileriyle bir araya geldi. 

Her iklim yapısına uygun geniş ürün yapısıyla kullanıcıların ihtiyacına cevap veren Baymak, Türkiye genelinde verdiği ürün eğitimleri ile bayilerini ve sektörü güçlendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 40 ilde, 500 saatte, 2.700 katılımcıya eğitim veren Baymak’ın bu sefer ki adresi Fatsa oldu.

Fatsa Yalçın Otel’de düzenlenen Baymak eğitimleri iki oturumda gerçekleşti. 3 saat süren ve 60 katılımcının yer aldığı eğitimlere, Baymak bayilerinin yanı sıra sektör temsilcileri ve resmi kurum yetkilileri de katılım gösterdi. Eğitimde Baymak ısıtma Grubu Ürün Sorumlusu Emre Koçkan ve Baymak Ürün Grup Müdürü Rıdvan Öksüz, Baymak kombi ürün grubu, şofbenler, duvar ve yer tipi yoğuşmalı kazanların teknik özellikleri, yoğuşma teknolojisinin faydaları, yoğuşmalı kazan tesisat uygulamaları ve otomasyon çözümleri hakkında detaylı bilgileri bayi ve sektör temsilcileriyle paylaştı.

Bir Cevap Yazın