Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Ayvaz Çalışanları Geleneksel Yaza Veda Pikniğinde Buluştu

Ayvaz’ın her yaz düzenlediği ve artık gelenekselleşen “Yaza Veda Pikniği” bu sene de Çatalca’da düzenlendi. Kahvaltıdan barbeküye, şişme oyun parkurlarından sürpriz hediyelere kadar her şeyin düşünüldüğü pikniğe Ayvaz çalışanları ve aileleri olmak üzere 500 kişi katıldı.

Ayvaz’ın 2 Eylül Pazar günü Çatalca’da düzenlediği dev piknik organizasyonunda bir araya gelen Ayvaz çalışanları aileleriyle birlikte güzel bir gün geçirdiler. Kahvaltıdan barbeküye, eğlenceli oyunlardan sürpriz hediyelere kadar her şeyin düşünüldüğü pikniğe yaklaşık 500 kişi katıldı.

Yazdan kalan son güzel havaların tadını çıkarmak ve yaza ailece veda etmek isteyen Ayvaz, Çatalca İnceğiz Köyü Şıramandere Piknik Alanı’nda bir piknik organizasyonu düzenledi. Piknik alanına gidiş ve dönüşleri servislerle sağlanan aileler güne güzel bir kahvaltı ile başladılar.

Kahvaltı sonrasında çocuklar, onlara özel olarak kurulan şişme oyun parklarında oyunlar oynadılar ve Mini Club kapsamında düzenlenen yarışmalara katıldılar. Animatörler eşliğinde yüzlerini boyatan küçük misafirler dağıtılan sosis balonlarla hoşça vakit geçirdiler. Sunucu moderatörlüğünde organize edilen halat çekme, tavla turnuvası, yürüyen yol, masa langırtı, dev jenga, ıslak havlu, su topu, un üfle kazan, limbo, yumurta taşıma, çuval yarışı, koca ayak turnuvası gibi çeşitli yarışmalara katılan Ayvaz çalışanları ve aileleri hem becerilerini sınadılar hem de bol bol eğlendiler. Yarışmalarda dereceye girenler için günün sonunda ödül töreni düzenlenerek birbirinden güzel hediyeler takdim edildi. Günün sonunda aileleren gelen istek üzerine katılımcılar oyun havası ve halay müzikleri eşliğinde dans ettiler. Piknik bitiminde ailelerin evlerine servislerle konforlu bir şekilde ulaşmaları sağlandı.
Geleneksel yaza veda pikniğinden güzel anılarla ayrılan Ayvaz ailesinin üyeleri, hep birlikte güzel bir gün geçirdikleri için mutlu olduklarını ve gelecek seneki etkinliği şimdiden iple çektiklerini dile getirdiler.

Bir Cevap Yazın