Aldağ Banner
Aldağ Banner

AVRUPA’NIN EN YÜKSEK YAPISAL ÇELİK BİNASI BİVA TOWER, 5 YIL İŞLETME GARANTİSİ SUNAN ETNA PLUS SATIŞ KONSEPTİNİ TERCİH ETTİ

AVRUPA’NIN EN YÜKSEK YAPISAL ÇELİK BİNASI BİVA TOWER, 5 YIL İŞLETME GARANTİSİ SUNAN ETNA PLUS SATIŞ KONSEPTİNİ TERCİH ETTİ

İzmir Bayraklı’da inşa edilen, 151 metrelik yapısı ile Avrupa’nın en yüksek yapısal çelik binası olan Biva Tower, 5 yıl boyunca yedek parça, periyodik bakım ve servis hizmeti için ilave hiçbir bedel ödenmeyen ETNA PLUS satış konseptini tercih etti.

Modern mimarisi ve sosyal donatıları ile öne çıkan projede tercih edilen ETNA PLUS satış konseptinde, proje kapsamında yer alan ürünlerin tamamı 5 yıl süresince mekanik ve elektriksel hata ve arızalara karşı garanti altına alınmaktadır. Söz konusu garanti, kullanıcı kaynaklı olmayan ürünün kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek tüm mekanik aşınma ve elektriksel arızaları kapsamaktadır. Ayrıca ETNA PLUS kapsamındaki projelerde 5 yıllık garanti süresi içerisinde her yıl ikişer kez olmak üzere ücretsiz servis bakım hizmeti verilmektedir. Böylelikle ETNA PLUS garantisi altındaki bina ve işletmeler, pompa sistemlerini uzun yıllar garantiye almakta olup servis bakım hizmetleri için ilave bir giderle karşılaşmamakta ayrıca yüksek enerji verimliliğine sahip ETNA çözümleri ile işletme giderlerini minimize etmektedirler.

Enerji ve çevre dostu tasarımıyla Gold Yeşil Bina sertifikasına sahip Biva Tower projesi kapsamında; ETNA marka EILR-HF serisi kuru rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, ecocirc XL serisi ıslak rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, HF KO-ST serisi komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemleri ve NFPA 20 normuna uygun yangın pompaları kullanılmıştır.

ETNA HF KO-ST serisi komple paslanmaz çelik frekans kontrollü hidrofor sistemleri; talep edilen değişken debi ve basınca sahip suyu anında karşılanmakta olup, yeni nesil Hydrokon sürücü ve IE3 motor ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderlerini minimize etmekte, sessiz çalışma, uzun mekanik ömür ile kesintisiz bir konfor sağlamaktadır.

HF KO-ST Serisi Komple Paslanmaz Çelik Frekans Kontrollü Hidrofor Sistemleri

  • Pompa Giriş-Çıkış Gövdesi : AISI304 Paslanmaz Çelik
  • Fan ve Difüzör                              : AISI304 Paslanmaz Çelik
  • Pompa Mili : AISI420 Paslanmaz Çelik
  • Mekanik Salmastra : Karbon / Seramik / EPDM
  • Frekans Kontrol Sürücüsü : Hydrokon
  • Maksimum Debi : 4 x 28 m³/h
  • Maksimum Basınç                : 159 mSS
  • Akışkan Sıcaklığı                 : 0 – 100°C

Yeniliklere öncülük eden ETNA, gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunuyor. 46 yılı aşan üretim ve sektör tecrübesi ile ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih ediliyor ve güvenle kullanılıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: