Atık suyun tahliyesinde en ideal ve pratik çözüm Baymak’ta

Atık suyun tahliyesinde en ideal ve pratik çözüm Baymak’ta

Baymak’ın su teknolojilerinde çözüm ortağı DAB ile geliştirdiği atık su terfi cihazları Genix, Genix WL ve Genix VT atık suyun tahliyesinde pratik çözümler sunuyor.

Türkiye’nin iklimlendirme sektöründeki öncü ve lider markası Baymak’ın Avrupa’nın saygın pompa firmalarından DAB’ın teknolojik alt yapısıyla ürettiği Baymak Genix atık su terfi cihazları; tuvalet, duş ve lavabodan gelen atık suyun yer çekimiyle tahliye edilemediği her yerde kompakt yapısıyla rahatlıkla kullanılabilen, ideal mimari bir çözüm sunuyor. Genix 6 modeli her türlü yapıda, gideri olmayan bir odanın dönüştürülmesinde, bodrum katına yapılması planlanan tuvaletlerde, merdiven altı ya da ardiye gibi ölü bir bölgenin banyoya dönüştürülmesinde kullanılırken, Genix 110 1 WC + 1 lavabo giderine, Genix 130 ise 1 WC + 3 lavabo giderine bağlanabiliyor. Bu modellere ek olarak asma klozetlerle kullanılan gömme rezervuar tipi Genix WL 110 ve 130’un yanında mutfak gibi sadece lavabo gideri olan yerler için geliştirilen Genix VT 010 ve 030 modelleri de istenen tasarıma uygun maksimum uygulama imkânı sunuyor.

KOKUYU VE SESİ İZOLE EDİYOR

Genix atık su terfi cihazı, kokuyu ve sesi izole eden yüzde 30 baryum takviyeli polipropilen malzemeden üretiliyor. Maksimum 68 dB ses seviyesiyle daire içi kullanıma uygun olan ürün, zorlu partiküllerin parçalanarak terfi edilebilmesi için tasarlanmış nikel kaplı paslanmaz çelik öğütücüye ve termik korumaya sahip. Genix atık su terfi cihazında olası bir tıkanma veya arıza durumunda cihazı sistemden sökmeden ve depo kısmını açmadan sadece pompa kısmına erişim sağlanabiliyor. Kurulum esnasında gerekli olabilecek kelepçe, drenaj hortumu gibi aparatlar cihazla birlikte paket olarak sunuluyor. Tüm bağlantı noktaları koku ve hijyen unsurlarını sağlayacak şekilde sızdırmazlık ekipmanlarıyla donatılan ürün ayrıca akustik alarm opsiyonel olarak da sunuluyor.

Baymak

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.