Aldağ Banner
Aldağ Banner

Armacell’in Danmat markası ile Yalıtım Koruma ve Kaplamada Profesyonel Çözümler

Armacell’in Danmat markası ile Yalıtım Koruma ve Kaplamada Profesyonel Çözümler

Danmat PVC Kaplama Sistemleri ile Çok Katlı Lamine Alüminyum Koruma

Danmat, komple bir yalıtım sistemi için kaplama sistemleri ve alüminyum koruma ürünleri sunmaktadır. PVC dirsek, folyo kaplama ve Alüminyum görünümlü çözümler mevcuttur. Geniş ürün çeşitliliği ile kolay kurulum sağlamanın yanı sıra çevre dostu olup enerji tasarrufu sağlar.

Kaplamalar, altındaki yalıtım malzemesini hem mekanik hasarlara hem de işlevselliğini etkileyebilecek nem, yağ, kimyasallar ve diğer maddelerin nüfuz etmesine karşı korur. Dış mekân kurulumlarında, kaplamalar ayrıca UV ışınlarına, hava şartlarına ve artan korozyon riskine karşı koruma sağlar. Ek olarak, sistemler açıkta kalan boru tesisatının görünümünü iyileştirir. Ayrıca, uygun bir kaplama ile donatılmışsa, boru tesisatını temiz tutmak daha kolaydır. Bu, yalnızca estetik bir görünümün değil, aynı zamanda hijyenik gereksinimlerin de rol oynadığı durumlarda özellikle önemlidir.
Armacell, stokta bulunan en geniş kaplama yelpazesini sunar ve bu segmentte pazar lideridir.

Özellikleri:

Hasarlara karşı koruma
Mükemmel fiziksel özellikler
İç mekân yalıtımlı boruların kaplanması
Yalıtım malzemeleri ile komple sistem çözümü
Siyah, beyaz, gri ve alüminyum görünüm çeşitleri
PVC folyo, bant, tel, tutkal, ve perçinleri takmak için aksesuarlar
Uluslararası standartlara uygunluk
Neden PVC kaplama
Mekanik hasarlara karşı koruma, neme, yağa, kimyasallara vs. karşı koruma, kolay temizleme, estetik görünüm, kapalı uygulama.

Yararları:
Tüm boru tipleri için uygulanır, farklı renkleri vardır, dirençlidir, hafiftir, esnek yapısı ile kurulumu kolaydır, bakım gerektirmez.

ALUTEX – Çok Katmanlı Lamine Alüminyum Koruma

Çok katmanlı, metal efektli kaplama, bir sac metal kaplamaya benzer, ancak çok daha esnektir. Sağlam yüzeyiyle, tesisatları mekanik hasara, UV ışınlarına ve kimyasallara karşı korur.

DANCAP

Armacell, yivli boru konektörlü (victaulic dirsekler) yalıtım vanalarının ve dirsekleri için 2’si 1 arada çözüm sunmaktadır.
Polistiren kaplama ile poliüretan izolasyondan oluşan iki parçalı kapak ve dirsekler, tercih edilen şekillere uyum sağlar ve metal halkalar veya bantlar ile hızlı bir şekilde sabitlenir. Düzenli bakım çalışmaları sırasında ürünün kolaylıkla yenilenmesi arıza süresini azaltılır.

Armacell, müşterileri için sürdürülebilir değer yaratan yenilikçi ve güvenli termal, akustik ve mekanik çözümler geliştirir. Dünya çapında fark yaratır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: