Alarko Carrier’dan Eşi Benzeri Olmayan Yılbaşı Kutlaması

Alarko Carrier’dan Eşi Benzeri Olmayan Yılbaşı Kutlaması

Her yıl çalışanlarına, yetkili satıcı ve servislerine özel yeni yıl mesajları hazırlayan Alarko Carrier, bu yıl da eşi benzeri olmayan bir projeye imza attı. Yapay zeka teknolojisi kullanılarak her çalışan, yetkili satıcı ve yetkili servis için olmak üzere tam 1452 kart tasarlandı. Her biri ayrı ve kişiye özel olarak hazırlanan kartlar ile “bir aileyi aile yapan temel öğenin, içindeki herkesin eşsiz olmasıdır” mesajı verildi.

Dijital dönüşümü iş süreçlerine başarılı bir şekilde entegre eden klima sektörünün öncüsü Alarko Carrier; çalışanları, yetkili satıcı ve servisleri için bu yıl da AI (yapay zeka) yardımıyla kartlar tasarladı. Her çalışanın adına özel tasarlanan kartların her biri, ‘dürüstlük’, ‘doğaya özen’, ‘sosyal denge’, ‘kalite’, ‘motivasyon’ gibi şirket değerlerinden yola çıkılarak oluşturuldu.

Her yıl yeni yıl mesajlarını farklı bir konsept ile dile getiren Alarko Carrier, bu yıl da hazırladığı ve her biri birbirinden farklı olarak tasarlanan ve sanat eserine dönüştürdüğü kutlama kartları ile “bir aileyi aile yapan temel öğenin içindeki herkesin eşsiz olmasıdır mesajını verirken, “Çalışmalarınız ve fikirlerinizle ailemizin eşsiz bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz” diyerek tüm personeli ile birlikte yetkili satıcı ve servislerinin yeni yıllarını kutladı.

  • Künye
  • Marka: Alarko
  • Marka Temsilcileri: Volkan Arslan, Hüdai Öztürk
  • Reklam Ajansı: BÜRO
  • Yaratıcı Yönetmenler: Esra Ayas Özalp, İlker Zaharya
  • Kreatif Ekip: Deniz Dükel, Fatma Erkuş, Elif Beyazoğlu
  • Müşteri İlişkileri Ekibi: Gökçe Evirgen, Ceren Gül

1672384768-Alarko-Carrier-Y-lba-Bas-n-B-lteni-1

1672384772-Alarko-Carrier-Y-lba-Bas-n-B-lteni-2

1672384777-Alarko-Carrier-Y-lba-Bas-n-B-lteni-3

1672384782-Alarko-Carrier-Y-lba-Bas-n-B-lteni-4

1672384788-Alarko-Carrier-Y-lba-Bas-n-B-lteni-5

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.