Alarko Carrier “Gerçek Konfor” Uygulaması Evinizin Havasını Değiştiriyor

Alarko Carrier “Gerçek Konfor” Uygulaması Evinizin Havasını Değiştiriyor

İklimlendirme sektörünün öncüsü Alarko Carrier, akıllı telefon sahiplerine yönelik geliştirdiği mobil uygulama “Gerçek Konfor” ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını satış sonrasında da en iyi şekilde karşılıyor. Alarko Carrier’ın yeni mobil uygulamasıyla klima, kombi, ısı pompası ve satın alınan pek çok çeşit iklimlendirme ürünü ile ilgili satış sonrası ihtiyaç duyulan bilgilere kolayca erişilebiliyor. Ayrıca 1 Mart-30 Nisan 2022 tarihleri Alarko Carrier, “Gerçek Konfor” uygulamasını indirip kayıt olan kullanıcılara Alarko markalı kombilerde 3.265 TL’ye, Alarko, Toshiba, Carrier markalı klimalarda ise 6.750 TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

Üretimde, hizmette kalite” temel ilkesi ile 68 yıldır sektöre yön veren Alarko Carrier, mobil uygulaması ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını satış sonrasında da en iyi şekilde karşılıyor. Alarko Carrier mobil uygulamasıyla klima, kombi, ısı pompası ve satın alınan pek çok çeşit iklimlendirme ürünü ile ilgili satış sonrası ihtiyaç duyulan bilgilere kolayca erişilebiliyor. Ürün dokümanları ve yardımcı videolar sayesinde gerek ürünle ilgili gerekse de ürün kullanımı ve problemlerle ilgili detaylara ulaşılabiliyor. Uygulama üzerinden ürünlerin garanti süresi takip edilebiliyor ve ihtiyaç halinde ek bakım, garanti paketleri de incelenebiliyor.

Klima ve kombi fiyatları gibi iklimlendirme sektörünün en popüler ürünlerine dair en güncel indirim ve kampanya bilgilerinin de yer aldığı Alarko Carrier “Gerçek Konfor” mobil uygulamasıyla kullanılan iklimlendirme cihazında herhangi bir arıza ya da servis gereksinimi olması durumunda uygulama üzerinden kolayca “servis randevusu” oluşturulabiliyor. Servis randevusu uygulama üzerinden “tek tık” kolaylığıyla oluşturulabiliyor.

“Gerçek Konfor” uygulaması indirim kazandırıyor

Geliştirdiği yüksek verime sahip çevre dostu ürünlerle kullanıcıların yaşam alanlarını konforlu hale getiren Alarko, kombi veya klimasını yenilemek isteyen son tüketiciler için yeni uygulamasına özel bir kampanya başlatıyor. Alarko Carrier, “Uygulamayı İndirin Evinizin Havasını Değiştirin!” sloganıyla duyurulan kampanya ile 1 Mart-30 Nisan 2022 tarihleri arasında “Gerçek Konfor” uygulamasını indirip kayıt olan kullanıcılara www.alarko-carrier.com.tr online satış sitesi üzerinden alınan Alarko markalı kombilerde 3.265 TL’ye, Alarko, Toshiba, Carrier markalı klimalarda ise 6.750 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

Alarko Carrier

1646288157-Alarko-Carrier-Ger-ek-Konfor-app-2

1646288158-Alarko-Carrier-Ger-ek-Konfor-app-3

1646288159-Alarko-Carrier-Ger-ek-Konfor-app-4

1646288160-Alarko-Carrier-Ger-ek-Konfor-app

1646288160-Alarko-Carrier-Ger-ek-Konfor-app-urun-detay

1646288164-Alarko-Carrier-Ger-ek-Konfor-ana-sayfa-2

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.