‘Airfel Scala Online Room Termostat’ ile Konfor ve Tasarruf Bir Arada

‘Airfel Scala Online Room Termostat’ ile Konfor ve Tasarruf Bir Arada

Yüksek teknolojiye sahip kombileriyle iklimlendirme sektörünün en

beğenilenleri arasında yerini alan Airfel, şimdi de markanın her modeliyle uyumlu ‘Airfel Scala Online Room Termostat’ ile konfor ve tasarruf çıtasını yukarıya çıkarıyor. Airfel’e özel tasarlanmış uygulama ile cep telefonu üzerinden çalışan termostat, uzaktan açma-kapama başta olmak üzere dış hava sıcaklığı grafikleri, kullanıcı evden uzaklaştığında cihazı kapatma, yaklaştığında açma ve ısıyı sabit bir değerde tutma gibi birçok avantajı da beraberinde getiriyor. 

Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Airfel markalı kombiler, ülke geneline yayılan geniş kullanıcı kitlesiyle göz doldurmaya devam ederken, markanın her modeline uygun olarak üretilen online kablosuz termostatla konfor ve tasarruf bir üst düzeye taşınıyor. Kombiyi uzaktan yönetmenin en kolay ve eğlenceli hali olan Airfel Scala Online Room Termostat, barındırdığı özellikleriyle kullanıcıya birçok avantaj sağlıyor.

Cep telefonu üzerinden çalıştırılan online kablosuz termostat, Airfel için özel olarak tasarlanmış uygulama sayesinde kombiyi açıp kapatmanın yanı sıra oda sıcaklığı, nem ve sıcaklığın gün içindeki değişim grafiği gibi birçok veriye ulaşma imkanı sağlıyor. Böylece duruma göre kullanıcıya gerekli düzenlemeleri yapma fırsatı veriyor.

KOMBİYİ UZAKTAN YÖNETME İMKANI

Tasarruflu bir konfor ortamı sağlayan Airfel Scala Online Room Termostat ile daha pek çok şey yapmak mümkün. ‘Ev’, ‘Uyku’ ve ‘Dışarı’ modları ile konuma veya haftalık kişisel programa göre otomatik olarak değişmesi sağlanabiliyor. Geo-fence özelliği ile, evden uzaklaşıldığında kombinin otomatik olarak kapanması, yaklaşıldığında ise otomatik olarak çalıştırılması imkanı sunuluyor.

Rengi ve tasarımı ile ortama estetik bir katkı sağlayacak olan Airfel Scala Online Room Termostat, çoklu kullanıma izin veriyor ve talep edilmesi halinde 10 ayrı kullanıcının aynı kombiyi kontrol etmesini sağlayabiliyor. Kombinin uzaktan kontrolünü sağlayan ve daha birçok özelliği ile kullanıcıların yaşamına konfor katan Airfel Scala Online Room Termostat, kombiden en yüksek verimin alınmasına olanak verirken, tasarrufu da beraberinde getiriyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Airfel scala önliberoyla room termostat ücreti ne kadar belitebilirmisiniz teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.