3.sü düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde Üçay Mühendislik, Yılın En İyi Mühendislik Firması ödülüne layık görüldü

3.sü düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde Üçay Mühendislik, Yılın En İyi Mühendislik Firması ödülüne layık görüldü

Türkiye Altın Marka Ödülleri Düzenleme Kurulu Başkanı Nedim Delibaş, “Güçlü bir Türkiye için Türk markaları seçin.”

mottosuyla çıktıkları yolda, halkın kalbine hitap eden, bir duruşu olan, hayata geçirdiği başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken kurum ve kişilerin Türkiye’nin Altın Markaları olarak seçildiğini belirtti.

Türkiye’nin altın markaları bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinlikle halkın oylarıyla seçildi. 29 kategoride halkın beğendiği markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri’ nde Isıtma ve soğutma sektöründe 2000 yılından itibaren faaliyet gösteren ÜÇAY MÜHENDİSLİK   Yılın En İyi Mühendislik Firması” ödülüne layık görüldü.

Kurulduğu günden bu yana doğalgaz ve mühendislik hizmetleri kapsamında 22 ilde42 şube ile Türkiye’nin birçok yerinde hizmet noktası oluşturarak yarım milyon müşteriye ulaşan Üçay Mühendislik başarısını aldığı ödül ile taçlandırdı.

Ödülü tüm ÜÇAY Mühendislik adına alan ÜÇAY GRUP Yönetim Kurulu Eş Başkanı Ayhan KARACABEY, “Bu ödülü sevgili ortağım Mustafa BOZKURT, Grup Ceo’muz Turan ŞAKACI, bu organizasyonda emeği olan bütün yönetici arkadaşlarım ve 1500’ün üzerindeki çalışanımız adına alıyorum.” dedi.

ödül

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

125. Sayımız Yayında.