Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Zekeriyaköy’deki Kardelen Villaları Projesinde Analiz Group Güvencesiyle Samsung Sistem Klimaları Tercih Edildi

İstanbul’da, yükselen trend merkezi ve yatay şehirleşme anlayışının odağı Zekeriyaköy’de Ömer Işık İnşaat San. ve Tic. A.Ş. tarafından doğa ile uyumlu modern hayatın gereksinimleri ve kullanıcı memnuniyeti dikkate alınarak, ihtiyaç ve gereksinimler doğrultusunda, yaşama değer katan her türlü konfor ve modern mimariyi doğayla bütünleştirerek 7 adet ikiz villada 14 adet Müstakil Tripleks Villa tasarlandı.

Analiz Group projenin iklimlendirme kısmında yer alarak projelendirme, satış ve satış sonrasını kapsayan hizmetlerini Ömer Işık İnşaat firmasına çözüm ortağı olarak sundu. Projede Eco Dış ünite – Tek yön kaset iç ünite ve Wind Free™ panel seçimi yapıldı. Yalnız 135 mm yüksekliğe sahip “İnce Tek Yönlü Kaset Tipi” dünyanın en ince iç mekan klima ünitesi olma özelliğini taşıyor. Kompakt, hafif tasarımı bulunduğunuz alanda daha önce olmadığı kadar kolay kurulum ve bakım imkanı sağlıyor. Bu yüksek performanslı üniteler her tür ve tarzdaki iç mekana kolaylıkla uyum sağlayacak şekilde akıllıca tasarlandı.

Wind-Free™ Soğutma, soğuk rüzgarın rahatsız edici hissini yaşatmadan serinliği konforlu bir seviyede tutar. Soğuk hava, 10.000 mikro hava deliğinden yavaşça üflenir, böylece ne çok sıcak, ne de çok soğuk hissedersiniz. Daha geniş ve uzun kanatlar sayesinde büyük alanları çok daha hızlı bir şekilde soğutur ve homojen iklimlendirme sağlar.

 

Bir Cevap Yazın