Aldağ Banner
Aldağ Banner

Yurtdışı Projeler Pa-Flex Kuçuk’u Tercih Etti

Yurtdışı Projeler Pa-Flex Kuçuk’u Tercih Etti

Son aylarda markamız pandeminin de getirdiği bazı değişimler nedeni ile öncelikle yurtdışında sonrasında tabii yurtiçinde de fazlası ile talep görmeye başladı. Bunda kalite ve fiyat etkeninden ziyade üretim teknolojimizin etkisi çok büyük.Müşterilerimizin taleplerine daha hızlı cevap verebiliyor olmamız,kısa sürede yüksek tonajlarda hammadde işliyor olmamız markamızı birçok yeni platformda ön plana çıkartmıştır.

Yurtiçinde devam eden otel ,konut ve özel hastane projelerine elastomerik kauçuk levha ve borularımızla hizmet vermeye devam ederken asıl gurur kaynağımız Türk markası olarak Avrupa ve Avrasya pazarında iyi bir satış ivmesi yakalamış olmamız.

Özellikle Özbekistan ve Türkmenistan’da mekanik taahhüt yapan,bu ülkelere tedarikçi olarak hizmet veren firmalarımız aracılığı ile kauçuk izolasyon ürünlerimiz Buhara City,Ahal City gibi konut,avm,çarşı ve eğlence merkezlerini bünyesinde toplana devasa projelerde yer aldı.

Diğer yandan geçtiğimiz aylarda Ukrayna’nın gözde tatil merkezlerinden Odessa Arkadia’da inşaası tamamlanan Elegia Park Evleri projesinde kendinden yapışkanlı(ağ örgülü takviyeli ppliner) ve alüminyum folyo(ağ örgülü takviyeli 18-22 micron) kaplı kauçuk levha ile boru ürünlerimiz kullanılmıştır.Ukrayna distribütörümüzün çabaları sonucu dahil oldugumuz projeden bahsetmek gerekirse denize sıfır 24 katlı 3 bloktan oluşmakta.956 daireden oluşan konut projesinde ayrıca güzellik merkezi,parklar,çocuk oyun alanları,kapalı katlı otoparklar gibi alanlar yer almakta.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: