Aldağ Banner
Aldağ Banner

Yeni nesil Vitodens Connect!

Yeni nesil Vitodens Connect!

Viessmann’dan eşsiz fırsat!

Entegre WiFi ile kombinizi uzaktan kontrol edebilme fırsatı!

Yeni Vitodens Connect cihazlarında, entegre WiFi arayüzü sayesinde internete bağlanmaya hazır kurulu bir sistem bulunmaktadır. ViCare akıllı telefon uygulaması ile ısıtma cihazının tüm özelliklerine kolayca uzaktan erişebilirsiniz. Kompakt boyutları, hafif yapısı ve düşük ses seviyesi ile Vitodens Connect gaz yakıtlı yoğuşmalı duvar tipi cihazlar yaşam alanlarına kolayca entegre edilebilmektedirler.

Vitodens Connect

Entegre WiFi arayüzü

Yeni Vitodens Connect cihazlar, entegre WiFi arayüzü sayesinde akıllı telefonunuza kuracağınız ViCare uygulaması ile konfor ve güvenliği en üst düzeyde sunmaktadır. ViCare uygulaması ile sıcaklık ayarı, zaman programlama gibi birçok özelliği uzaktan yapabilme rahatlığı bulacaksınız.

Vitodens Connect

Vitoguide uygulamasıyla devreye alma

Geliştirilen devreye alma sihirbazı ile servis tüm parametre ayarlarını ekran üzerinden kolayca yapabilir veya entegre WiFi ile Vitoguide uygulamasını kullanarak akıllı telefonunda veya tabletinde uzaktan devreye alma işlemi yapabilir.

Viessmann Vitoguide uygulaması servise, ısıtma sistemini devreye almanın en kolay, en hızlı ve en güvenli yolunu sunar.  Daha verimli çalışmasına ve çok değerli olan zamanı tasarruf etmesine olanak sunar.

Vitodens Connect

Inox-Radial ısıtma yüzeyi: Vitodens Connect, yüksek kaliteli paslanmaz çelik Inox-Radial ısıtma yüzeyine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde yüksek verim, uzun kullanım ömrü ve emniyetli bir işletme sağlanmaktadır.

 

Vitodens Connect

Yeni MatriX-Plus brülör ile en yüksek verimlilik

Yeni geliştirilen MatriX-Plus brülör maksimum verimlilik ve güvenirlilik sağlar. MatriX-Plus brülör ve Lambda Pro sistemi, gaz tipini kendiliğinden tanıyarak değişken gaz niteliklerine ve işletme şartlarına en uygun yanma koşullarını otomatik olarak ayarlar. Bu sayede sürekli yüksek bir verim elde edilir ve yakıt tüketimi azalır. 1:8’e kadar modülasyon aralığı ile ısı üretimi sürekli olarak mevcut talebe göre ayarlanır.

Yeni elektronik platform:

Dijital servis için geleceğe hazır

Vitodens Connect, yeni elektronik platformu ile yeni bir dijital çağı başlatıyor.

Isıtma sistemleri ile servisin (Vitoguide) veya son kullacının (ViCare) arasında sürekli olarak dijital bazda iletişim sağar.

Vitodens Connect

Yeni kontrol paneli:

Siyah panel ve ince tasarım ile ısıtma sistemleri rahat biçimde kontrol edilebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: