Aldağ Banner
Aldağ Banner

Yalı Bostancı Konutları, Etna Plus Satış Konseptini Tercih Etti

Yalı Bostancı Konutları, Etna Plus Satış Konseptini Tercih Etti

İstanbul Bostancı’da inşa edilen YALI BOSTANCI konutları, 5 yıl boyunca yedek parça, periyodik bakım ve servis hizmeti için ilave hiçbir bedel ödenmeyen ETNA PLUS satış konseptini tercih etti.

Önü kapanmayan deniz manzarası, metro, deniz otobüsleri iskelesi, sahil ve E5 yollarının kesişim noktasındaki merkezi konumu ile öne çıkan projede yer alan ürünlerin tamamı 5 yıl süresince malzemesel ve elektriksel hata ve arızalara karşı garanti altına alınmaktadır. Söz konusu garanti; kullanıcı kaynaklı olmayan, ürünün kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek tüm mekanik aşınma ve elektriksel arızaları da kapsamaktadır. Ayrıca ETNA PLUS kapsamındaki projelerde 5 yıllık garanti süresi içerisinde her yıl 2’şer kez olmak üzere ücretsiz servis bakım hizmeti verilmektedir. Böylelikle ETNA PLUS garantisi altındaki kullanıcı ve işletmeler; pompa çözümlerini uzun yıllar garantiye almakta, servis, bakım hizmetleri için bir ilave giderle karşılaşmamakta, ayrıca yüksek enerji verimliliğine sahip ETNA çözümleri ile elektrik giderlerini minimize etmektedir. YALI BOSTANCI projesi kapsamında EILR serisi frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, PFK KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemi, FOSDEP500 otomatik atık su toplama ve tahliye ünitesi, EFP D serisi atık su drenaj pompaları ve NFPA20 standardına uygun yangın pompası tesis edilmiştir.

FOSDEP OTOMATİK ATIK SU TOPLAMA VE TAHLİYE ÜNİTESİ

FOSDEP otomatik atık su toplama ve tahliye üniteleri, konutsal ve ticari uygulamalarda dayanıklı gövde yapısı, koku yapmayan tasarımı, kolay işletim ve bakım imkanı ile şebeke kod seviyesi altında kalan açık ve kapalı alanlardaki atık su tahliyelerinde yüksek performans sunmaktadır.

  • EFP 22DP parçalayıcı bıçaklı ve EFP 22D açık çarklı drenaj pompası entegre edilebilmektedir.
  • Pompaların kolay montaj ve bakımını sağlayan kızak sistemi
  • 250 litre ve 500 litre kapasiteli AISI 304 paslanmaz çelik depo
  • Yüksek yoğunluklu, sızdırmaz, polietilen vidalı kapak
  • G2″ Manuel çıkış pompa bağlantısı (acil durumlar için)

Yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Enerji verimliliği yüksek ürünleri ile ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde güvenle tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Etna Plus

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: