Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

World Medıcıne Çerkezköy Fabrikasında Arı Yangın Pompa Grubu İle Yerini Aldı

1998 yılında faaliyete başlayan World Medicine farmakolojik ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve satışıyla ilgilenip ve bu ürünleri dünya çapında 35’ten fazla ülkeye sunmaktadır. Merkez ofisi Londra’da olan ve aynı isimle İngiltere, Yunanistan, Bulgaristan, Türkiye ve diğer ülkelerde şirketleri bulunan bir şirketler grubudur.  Toplam çalışan sayısı 2500’ün üzerindedir.

World Medicine Şirketler Grubu terapötik, nöroloji, endokrinoloji, kardiyoloji, romatoloji, gastroenteroloji, üroloji, göğüs hastalıkları, vb tıbbi alanlarda 350’den fazla farmakolojik ürünü içeren çok çeşitli bir portföye sahiptir.

World Medicine İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş., World Medicine Kurumsal Grubu’na bağlı olarak 2011 yılında Türkiye’de faaliyete başlamıştır. İdari ofis, Ar&Ge laboratuarları ve üretim tesislerinden biri İstanbul’da olup diğer üretim tesisleri Çerkezköy’dedir.

Gaziosmanpaşa OSB Çerkezköy’de inşa edilen 50.000 m² lik kapalı alana sahip yeni fabrika binalarında firmamız Yangın Pompa Grubu ile yer aldı.

Pompa Grubunda temsilcisi olduğumuz Pentair grubuna ait Amerikan menşeli UL listeli & FM onaylı “FAIRBANKS NIJHUIS” markalı 2500 GPM debi, 120 PSI basınç değerine sahip yatay tip bölünebilir gövdeli 250 HP motor gücündeki Elektrikli Yangın Pompası ile  birlikte, Clarke marka, DP6H-UFAA50 model motora sahip dizel yangın pompası ile de sistem %100 yedeklenmiştir. Ana pompaların ufak kaçaklar karşısında çalışmasının önüne geçmek adına 25 GPM, 130 PSI değerlerinde kaçak giderme pompası da sisteme entegre edilmiştir. Pompalarla beraber 6” basınç rahatlatma vanası, akış testi için 8” akış ölçer ve dizel pompa için 320 galon kapasiteli yakıt tankı da kullanılmıştır. Pompaların devreye alınması, mühendislik ve süpervizorlük hizmetleri ise bizzat Arı Yangın’ın tecrübeli ve güvenilir teknik ekibi tarafından yerine getirilmektedir. .

Arı Yangın A.Ş. olarak dünya çapında en iyi firmalar ile yaptığımız mümessillik anlaşmaları sayesinde en kaliteli ürünleri, stok politikası ve hızlı tedarik avantajı ile en iyi malzeme tedarik hizmetini vererek müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlamaktayız.

 

Bir Cevap Yazın