Aldağ Banner
Aldağ Banner

Wavin Türkiye’nin her yerindeki ustalarla buluşuyor

Wavin Türkiye’nin her yerindeki ustalarla buluşuyor

Global bir marka olarak bina ve altyapı alanındaki yenilikçi çözümleriyle öne çıkan Wavin Türkiye, Wavin Academy ile bugüne kadar hem online hem de genel merkezinde on binlerce kişiyi ağırladı. Wavin yeni uygulaması “Wavin Senin Şehrinde” ile Türkiye’nin 81 ilinden gelen talepleri değerlendirerek yılın ikinci yarısında ustaları kendi şehirlerinde eğitmeye devam edecek.

2014 yılından bu yana sektörün ilk eğitim merkezi Wavin Academy ile şimdiye kadar sektördeki on binlerce tesisatçı, teknisyen, uygulamacı, mühendis, öğrenci, bayi ve diğer çözüm ortaklarını ücretsiz eğiten Wavin, tüm hızıyla teorik ve pratik eğitimler vermeyi sürdürüyor. Wavin bu kapsamda yeni bir proje başlatarak “Wavin Senin Şehrinde”ile  eğitimlerini Türkiye’nin 81 ilindeki ustalara da götürmeyi hedefliyor.

Ustaları kendi şehirlerinde ziyaret edecek

2022’nin ikinci yarısı hayata geçecek olan “Wavin Senin Şehrinde” uygulaması ile Wavin,  uygulamacı ve ustaları kendi şehirlerinde ziyaret edecek. Bugüne kadar “Yerden Isıtma Boruları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?” , “En Doğru Sessiz Boru Nasıl Seçilir?”, “QuickStream Sifonik Sistem ile Yağmur Suyu Tahliyesi”, “Yerden Isıtmada Alternatif Otomasyon Çözümleri” gibi farklı konularda sektör paydaşlarını aydınlatan marka, yeni projesiyle daha çok kişiyi bilinçlendirmeyi amaçlıyor.

Wavin’in fark yaratan ürün ve çözümlerinin de  sunulacağı projede, usta ve uygulamacıların kayıt formunu doldurarak kendi şehrinde talep ettiği etkinlik için ilgili sayfadan başvurması yeterli oluyor. Gelen taleplerin değerlendirilmesinin ardından, etkinliklerin yapılacağı şehirler yine aynı sayfadan duyurulacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: