Wavin Türkiye, müşteri memnuniyetinde başarısını tescilledi

Wavin Türkiye, müşteri memnuniyetinde başarısını tescilledi

Global bir marka olarak bina ve altyapı alanındaki yenilikçi ürün ve çözümleriyle  fark yaratan Wavin Türkiye, EMEA bölgesinde 15 ülkede yapılan müşteri memnuniyeti anketinde EMEA (Avrupa-Ortadoğu-Afrika)  bölgesinde başarısını kanıtladı.

İletişim faaliyetleri, inovasyon ve ürün kalitesi ile öne çıkarak plastik boru sektörüne yön veren Wavin, “müşteri memnuniyeti” odaklı yaklaşımını bir kez daha tescilledi. Hollanda merkezli bağımsız bir araştırma şirketi tarafından Avrupa’da 15 ülkede yapılan anket sonucunda; genel memnuniyette EMEA bölgesinde başarısını taçlandırdı. Türkiye’de ankete katılan 76 müşteriye, genel memnuniyet, markayı başkalarına tavsiye etme, farklı alanlardaki memnuniyet ve Wavin’le iş yapmanın ne kadar kolay olup olmadığı sorularının yönlendirildiği ankette marka; genel memnuniyetten 89, markayı başkalarına tavsiye etmeden(NPS) 78.9 puan alarak başarılı bir sonuca imza attı.

“Müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz”

2019’da yapılan son anket sonuçlarına oranla belirgin artış yaşandığını vurgulayan Wavin Türkiye Genel Müdürü Fatih Asal, “Wavin olarak her daim müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yanıt vererek onları mutlu etmek en büyük önceliklerimizden biri. Müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı her zaman en üst düzeyde yerine getirmeye ve onlarla şeffaf ve samimi bir dil kullanmaya özen gösteriyoruz. Anket sonuçları da bu vizyonumuzu doğrulayan nitelikte. Ne mutlu ki, müşteri memnuniyetinde EMEA bölgesinde güzel sonuçlar elde ederek müşterilerimizi odağına koyan bir şirket olduğumuzu yine müşterilerimizin görüşleriyle kanıtlamış olduk. Bu başarıda rol oynayan değerli ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

123. Sayımız Yayında.