Uzun Ömürlü ve Tasarruflu “NMP Monoblok Santrifüj Pompa”

Uzun Ömürlü ve Tasarruflu “NMP Monoblok Santrifüj Pompa”

google-news

Masdaf, sürdürülebilir bir dünya için farklı sektörlere enerji ve su kaynaklarını etkili ve verimli kullanan uzun ömürlü pompa çözümleri sunmaya devam ediyor.

Masdaf, NMP Monoblok Santrifüj Pompa” ile su ve endüstriyel sıvıların taşınmasında; enerjiden tasarruf, işletmede kolaylık ve uzun süreli kullanım avantajı sunuyor.

Yarım asra yaklaşan köklü geçmişiyle Türkiye’de pompa sektörünün öncü markası olan Masdaf, güvenilir ve tasarruflu akışkan teknolojileriyle sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

Güçlü konstrüksiyon özelliği

Masdaf, gövde ve çarkları AISI 316 paslanmaz çelik sacdan imal edilen “NMP Monoblok Santrifüj Pompa” ile; ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde sıvı transferinde, binalarda su transferinde, sulama sistemlerinde, yıkama ve ters yıkama OEM proses ısıtma ve soğutmada, az ve orta agresif akışkanların transferinde, su arıtma ve su filtreleme (Reverse Osmosis) sistemlerinde; su kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılmasına katkı sağlayarak, iklim kriziyle mücadelede önemli rol oynuyor.

Hafif ve kompakt tasarım

Hafif ve kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplayan NMP Monoblok Santrifüj Pompalar, sessiz çalışma özelliğiyle de işletmelerde yüksek konfor sunuyor.

Kolay müdahale imkânı

Back-pull out özelliği, emme ve basma hatlarını bozmadan, çark ve salmastraya kolayca erişim imkânı sunarak, olası bir acil durum karşısında mekanik salmastranın hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesine olanak sağlıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.