Üntes EC Motorlu Fancoil Üniteleri ile Maksimum Enerji Verimliliği Minimum Ses

Üntes EC Motorlu Fancoil Üniteleri ile Maksimum Enerji Verimliliği Minimum Ses

google-news

Üntes EC Motorlu Fancoil üniteleri yalın üretim felsefesi ile tam zamanında teslimat avantajı sunar. Eşsiz dizaynı sayesinde düşük ses seviyesi, kolay montaj imkânı ve daha az yer kaplayan estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Eurovent sertifikasına sahip EC motorlu Fancoil üniteleri maksimum enerji verimliliği sağlar, minimum ses seviyesi ile konforlu bir ortam sunar.

  • Her Mevsim için İdeal Konfor
  • Geniş ve Çok Yönlü Üretim Opsiyonları
  • Maksimum Enerji Verimliliği, Minimum Ses
  • Eurovent Onaylı Üstün Performans
  • Güncel Eco-Design Kriterlerine Tam Uyumlu
  • Uygun Maliyetli

Her bir kW’tan Emin Olun!

EC Motorlu Fancoiller Üntes merkez fabrikada bulunan Fancoil test ve araştırma laboratuvarlarında tüm kapasite ve elektriksel testleri EN1397, ANSI-ASHRAE79, ANSI-AHRI440 ve ANSI-AMCA210 standartlarına göre test edilmiştir.

Üntes EC Motorlu Fancoil

Üntes Fancoil Performans Test Laboratuvarı ve Araştırma Merkezi müşterilerinin ve iş ortaklarının devreye alma sırasındaki tüm riskleri ortadan kaldırmalarını ve gerçek çalışma koşullarında ünite performansının nasıl olacağını önceden bilmelerini ve zorlu çalışma koşullarında ünite limitlerini tetkik etmelerini sağlar. Araştırma Merkezinde gerçekleştirilen testler sayesinde ünitelerin çalışma performansları kapsamlı şekilde ölçülür ve hata yönetim fonksiyonları kurulum öncesinde optimize edilir. AR-GE Laboratuvarlarımızda geliştirilen ürünlerimizin performansı Eurovent tarafından da onaylanmıştır.

Üntes EC Motorlu Fancoil

Düşük Elektrik Tüketimi

Üntes EC Motorlu Fancoil üniteleri özellikle orta ve düşük devirde %75’e varan oranlarda daha az elektrik tüketirler. Böylelikle yüksek adetli projelerde işletme maliyetlerini büyük anlamda düşürürler.

Üntes EC Motorlu Fancoil üniteleri düşük elektrik tüketimi ve yüksek verimli yapısı ile çevreci bir üründür.

Hassas Sıcaklık Kontrolü

EC motorlu fancoil üniteleri, özellikle oransal ve otomatik kontrol imkânı tanıyan termostatlar ile birlikte kullanıldığında mahallerde çok daha hassas sıcaklık kontrolü yapabilme olanağı sunmaktadır. Böylelikle kullanıcılara çok daha yüksek bir ortam konforu sağlanır.

Düşük Ses Seviyeleri

EC motorlu fancoil ünitelerinin düşük elektrik tüketimi ve yüksek performans sağlamalarının yanı sıra dikkat çeken en önemli özelliklerinden bir tanesi fırçasız motor yapısı ile ünitenin oldukça düşük ses seviyelerinde çalışmasıdır. EC Motorların fırçasız olması, yani rotorun manyetik alan üzerinde sürtünme olmadan dönmesi ile motor kaynaklı gürültü oldukça düşük seviyelerdedir. Üntes EC motorlu fancoil üniteleri motor yapısı ve akustik tasarımı ile kullanıcılara iç ortam konforunu minimum ses seviyesinde sağlamaktadır.

Eurovent Sertifikalı Üstün Performans

Üretim aşamasında Üntes laboratuvarlarında uluslararası kalite standartlarına uygun olarak birçok testten geçirilen EC motorlu fancoil üniteleri aynı zamanda Eurovent tarafından da onaylanmış ve sertifikalandırılmıştır.

Uygun Maliyetli

Yüksek enerji verimli yapısı ve düşük elektrik tüketimi ile işletme maliyetlerini oldukça düşüren Üntes EC motorlu fancoil üniteleri, ilk yatırım maliyetlerini ortalama 3-4 yıl gibi bir sürede amorti etmektedirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.