Uluslararası Lüks Markaların Tercihi ATLANTİK EWH Isı Pompaları Oldu

Uluslararası Lüks Markaların Tercihi ATLANTİK EWH Isı Pompaları Oldu

İstanbul’un en prestijli AVM’lerinden biri olan İstinye Park AVM dünya markalarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yakın zaman diliminde AVM’de yerini alan HERMES ve CHANEL mağazaları iklimlendirme sistemi için ATLANTİK marka su kaynaklı ısı pompalarını tercih etti. Proje kapsamında yer alan büyük perakende mağazaları başta olmak üzere prestijli pek çok mağazada yeni nesil ATLANTİK EWH serisi su kaynaklı ısı pompaları kullanılıyor.

Düşük elektrik tüketimi, düşük ses seviyesi, kolay arıza tespiti, montaj kolaylığı, hızlı servis ve stoktan hızlı teslim gibi avantajlı özellikleriyle perakende sektöründe mağazaların tercihinde ilk sıralarda yer alan ATLANTİK EWH serisi ısı pompaları 150’den fazla AVM ve ofis projesinde 11.000 adet referansa ulaştı. Soğutmada 50°C, ısıtmada 40°C maksimum su giriş sıcaklarında çalışabilme özelliği sayesinde kule-kazan sisteminden kaynaklı olası sorunlarda uzun süre arıza vermeden çalışabilmektedir. Standart olarak sunulan akıllı termostat üzerinden 19 adet arıza kodunun görünmesi, kullanıcıya hem işletme kolaylığı sağlamakta hem de servis ve bakım maliyetini düşürmektedir.

Verimli sistemlerin adresi sloganıyla merkezi sistemler alanında faaliyet gösteren ATLANTİK GRUP kurulduğu 2005 yılından beri yatırımcılara ve tasarımcılara sistem seçimleri konusunda mühendislik desteği sunmuş; ısı pompası, rooftop, soğutma kulesi, absorpsiyonlu grup, soğutma grubu ve fan-coil içeren yüzlerce projede yer almıştır.

Atlantik

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.