Türkiye’nin ErP uyumlu kombisi Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi, 5 yıl garantili

Türkiye’nin ErP uyumlu kombisi Termo Teknik LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi, 5 yıl garantili

Sınıfının en yüksek enerji verimliliğine ve en kompakt boyutlarına sahip kombisi olarak adlandırılan ve ErP yönetmeliğini tam olarak karşılayan LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi, 31 Aralık 2019 tarihine kadar kombilerini açtıranlara 5 yıl garanti hediye ediyor.

İngiliz iş dünyasının prestijli Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi olan ve İngiltere’de IDEAL Boilers üretim tesislerinde 6 Sigma kalitesiyle üretilen LOGIC Yoğuşmalı Premix Kombi’nin 31 Aralık  tarihine kadar ilk çalıştırmasını tamamlayan LOGIC sahipleri, 2 yıllık standart garanti süresine ek olarak, +3 yıl bedelsiz garanti hakkından yararlanıyorlar. Satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından sağlanan Türkiye’nin IDEAL kombisi LOGIC’in 26/35 ve 31/35 modelleri bulunuyor.  26/35,26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi; 31/35 ise 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi anlamına geliyor. LOGIC Kombiler, 6 sigma ile sağlanan “hatasız üretim” özellikleri ile uzun yıllar arıza yapmadan verimli çalışıyor.

Benzersiz teknik değerler

LOGIC Kombi’yi benzersiz kılan  teknik özelliklerin bir kısmı şöyle sıralanıyor:

  • Yüksek sıcak su kapasitesi:Dakikada 20 LT sıcak su kapasitesi ile aynı anda iki muslukta kesintisiz sıcak su keyfi.
  • Maksimum enerji tasarrufu: Kapasitenin yüzde 24’üne kadar düşerek, sadece ihtiyaç duyulduğu kadar yakıt harcama özelliği.
  • Yüksek verimli ve çevre dostu: Sınıfının en düşük atık gaz aralığında (NOx Sınıf *****); Yüzde 109’a varan verim sağlayan tasarım
  • Sessiz:Sadece bir kütüphanede ki hafif fısıltı düzeyinde, 33 dB  ses seviyesinde çalışma.
  • Dar alana montaj: Sadece 39,5 cm genişliği ve 2,5 mm. montaj mesafesi ile mutfak gibi dar alanlarda bile kolay kurulum

ErP standardında

Termo Teknik tarafından Türkiye’ye sunulan   LOGIC Yoğuşmalı Premix Kombi ErP (Energy Related Products – Enerji İlişkili Ürünler) yönetmeliğine uygun standartlara sahip bulunuyor. İngiltere’de bir milyon adetten fazla kullanıma sahip olan LOGIC Yoğuşmalı Kombi 2015 yılından beri ErP’ye uygun olarak üretiliyor.

ErP Yönetmeliği ile enerji tüketimi ve karbondioksit salınımının global bir çerçevede azaltılması amaçlanıyor. Yönetmelik ile  0 – 70 kW kapasite aralığındaki sıvı ve gaz yakıtlı cihaz ısıtma ürünlerinin   enerji verimliliklerini gösteren ürün etiketlerinin detaylı olarak hazırlanarak ürün ve/veya ambalaj üzerinde konumlandırılması ve bu ürünlerin NOx emisyonunun 56 mg/kWh’nın altında olması zorunlu hale geliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

88.Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: