Türk Telekom Refahiye Anaokulu ve Kültür Merkezi İmbat Çatı Tipi Klima ile İklimlendirilecek

Türk Telekom Refahiye Anaokulu ve Kültür Merkezi İmbat Çatı Tipi Klima ile İklimlendirilecek

Türk Telekom Refahiye Anaokulu ve Kültür Merkezi karma yatırım projesinde iklimlendirme için İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri tercih edildi.

Türk Telekom A.Ş. tarafından Erzincan’da gerçekleştirilen anaokulu ve kültür merkezi olarak iki ana fonksiyondan oluşan projenin iklimlendirmesini sağlamak için İmbat çatı tipi paket klima cihazı tercih edildi. Projede sağlıklı ve ideal iklimi sağlamak için İmbat’ın Eurovent sertifikalı HSE serisi, doğalgaz ısıtma modüllü, %50 taze hava ile çalışacak inverter plug üfleme ve dönüş fanları olan, üfleme tarafında G4 ve F7 ile emiş tarafında G4 filtreleri kullanılan, termodinamik ısı geri kazanımlı ve free cooling özelliği olan  çatı tipi klima cihazı yer aldı.

7-350 kW kapasite aralığında 65.000 m3/h debiye çıkan, tamamı A ve B enerji sınıfında yer alan İmbat çatı tipi klimalarda çevreci akışkan R410a kullanılmaktadır. Opsiyonel olarak da oldukça geniş seçenekler ile beklentileri karşılayan İmbat çatı tipi klima cihazlarının  başlıca opsiyonel özelliklerini; %100 taze hava oranında çalışabilme ve oranı %0-%100 arasında otomatik olarak ayarlayabilme, tamburlu ve plakalı ısı geri kazanımlı modeller, EC fanlı modeller ile değişken hava debisi ve düşük enerji harcaması, sıcak sulu buharlı veya elektrikli ısıtma, doğalgazlı ısıtma, CO2 iç hava kalitesi kontrolü, termal veya entalpi freecooling (ekonomizör), üç kademe filtrasyon imkanı (G4+F7+F9), dijital veya inverter scroll kompresörler, evaporatör ve kondenser yüzeyi hidrofilik/epoksi kaplama, su ve deniz suyu soğutmalı modeller olarak saymak mümkündür.

Türkiye’de tasarlanan ilk Eurovent sertifikalı çatı tipi klimanın da sahibi olan İmbat, %100 yerli sermayeyle kendi özgün ürün tasarımlarını hazırlıyor ve üretimini gerçekleştiriyor. İmbat, yüksek verimli ürünleriyle hem projelere hem de dünyaya kazanç sunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

88.Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: