Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Termo Teknik Silüet Serisi, panel radyatör kullanma alışkanlığını değiştiriyor

Termo Teknik’in Çorlu’daki üretim tesislerinde üretilen dekoratif radyatör grubu Silüet Serisi, verimli ve uzun ömürlü ısıtmanın yanı sıra, mekanlara sıcak ve dekoratif bir dokunuş sağlıyor.

Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan fabrikasında ileri teknoloji ve çelik sac kullanılarak üretilen Silüet dekoratif radyatör serisi; verimlilik, sağlamlık, mekâna uyum ve estetik katkı gibi başlıklarda çıtayı yükseltiyor, panel radyatör kullanma alışkanlıklarını değiştirecek görünüm sunuyor.

Dekoratif tasarımı ile kullanıcıların ince zevkine; sağlamlığı, verimliliği ve 15 yıl garantisi ile de bütçesine hitap eden Silüet Serisi’nin Minima, Style, Vertica ve Latida modelleri bulunuyor.

Minima, düz ve çizgisiz görünümüyle sadelik ve uyumun seçkin örneğini sunuyor. Kullanıldıkları mekân ile bütünleşen radyatörler, dekorasyonda minimalizmi tercih edenlerin seçeneği oluyor.

Style ve Latida ise yatay çizgili pürüzsüz yüzeyleri ile iç mekanların görünümünü zenginleştirmek isteyenlere farklı ebat ve boyutlarda binlerce seçenek sunuyor.

Mekânın yapısı dikey ve çizgili radyatör gerektirdiğinde Vertica, bulunduğu ortama dinamizm katan yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Silüet serisi radyatörler taşıdıkları özellikler sayesinde, marka ve tasarım sahibi butik konut projelerin ve kalite tutkunu bireysel kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Yeni web sayfası

Termo Teknik tarafından üretilen Silüet Serisi dekoratif panel radyatörlerin seçkin tasarımlarını gözler önüne seren, eşsiz özellikleri hakkında detaylı bilgi veren bir web sitesi artık yayında. “www.siluetradyator.com” adresinde bulunan web sitesini ziyaret edenler Silüet Serisi radyatörlerin malzeme yapısı, ebat ve boyutları hakkında geniş bilgi alabilmekte. Web sitesinde ayrıca, üretim teknolojisi ve iletişim bilgileri bulunuyor.

Kısa zamanda teslim

Çorlu’da bulunan ve dünyanın en büyük panel radyatör fabrikası olan Termo Teknik tesislerinde üretilen Silüet Serisi’nin en kısa zamanda ihtiyaç sahibine ulaştırılması için stoklu çalışılıyor. İş ortakları ile uzun dönemli ve güvene dayanan bir çalışma prensibine sahip olan Termo Teknik, Silüet serisinde tuttuğu hazır stok sayesinde bayilerinden gelen taleplere de anında yanıt veriyor.

Kanıtlanmış kalite standardı

Silüet Serisi yepyeni, dikkat çeken tasarımın yanında sıkı bir test aşamasından geçiyor. Normalde 8 bar ve altında çalışması beklenen dekoratif panel radyatörlerin her biri, Termo Teknik üretim tesislerinde uluslararası EN 442 & BS EN ISO 9001 standardında üretilerek 13 Bar’a kadar basınç testine tabi tutuluyor. Avrupa’nın tercihi olan benzersiz üst ızgara sadece Silüet Serisi’nde standart olarak bulunuyor.

Üstün Teknolojinin Kanıtı 15 Yıl Garanti

Termo Teknik’in profesyonel teknik tasarımları son kullanıcıya uzun yıllara yayılan kullanım ömrü sağlıyor. Termo Teknik tesislerinde üretilen Silüet Serisi kalitesinin bir göstergesi olarak

15 yıllık garanti belgesi ile birlikte standart olarak sunuluyor.

Bir Cevap Yazın