Şanlıurfa Arkeoloji Müzesinin Tercihi Enerji Verimliliği Yüksek Etna Çözümleri Oldu

Şanlıurfa Arkeoloji Müzesinin Tercihi Enerji Verimliliği Yüksek Etna Çözümleri Oldu

Şanlıurfa sahip olduğu beşeri, tarihsel, kültürel zenginlik ve mirasla en nadide şehirlerimiz arasında yer almakta olup özellikle son yıllarda il sınırları içerisindeki tarihi alanlarda gerçekleştirilen arkeolojik keşifler, insanlık tarihine ışık tutacak düzeyde öneme sahip. Şehrin arkeolojik zenginliğinin sergilendiği Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi, yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünlerini tercih etti.

Şanlıurfa Arkeoloji müzesi projesi kapsamında; EILR – HF serisi kuru rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, ECP serisi ıslak rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, EFP DP serisi atık su drenaj pompaları, KO- HF serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri ve NFPA 20 standardına uygun yangın pompası tesis edilmiştir.

Projede kapsamında tesis edilen EILR – HF serisi frekans kontrollü kuru rotorlu sirkülasyon pompaları; günün farklı saatlerinde ısıtma sistemi tarafından talep edilen değişken debi ve basınç taleplerini anında karşılamakta olup, yeni nesil HYDROKON sürücü ve IE3 motoru ile sessiz çalışma, uzun mekanik ömür ve düşük işletim gideri (elektrik sarfiyatı) ile kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunmaktadır.

etna-EIL-FK-2

EILR – HF Serisi Kuru Rotorlu Frekans Kontrollü Sirkülasyon Pompası

  • Çevreye duyarlı tasarım, ecodesing (ErP 2009/125/EC) direktifine uygun
  • Evsel, endüstriyel HVAC sistemlerinde sıcak, soğuk sirkülasyonuna uygun
  • Maksimum Debi : 280 m3/h
  • Maksimum Basınç : 103 mSS
  • Su sıcaklığı : -10C…..+120C
  • Bağlantı : DN40 – DN125
  • Motor : Trifaze, IE3 verim
  • Koruma sınıfı : IP55

Yeniliklere öncülük eden ETNA, gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. 47 yılı aşan üretim ve sektör tecrübesi ile ETNA ürünleri, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih ediliyor ve güvenle kullanılıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.