Cts. Eyl 19th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Sağlık Yatırımlarında Roka Yalıtım İmzası

roka yalıtım logo

Sağlıkta Dönüşüm Projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında hayata geçirilen hastane projelerinin ekipman yalıtımlarında çözüm ortağı Roka Yalıtım…

Sağlıkta dönüşüm Projesi kapsamında Türkiye’de hayata geçirilen hastane projelerinde Roka Yalıtım tarafında tedariki sağlanan sektörün yenilikçi ve teknolojik markası Cooflex elastomerik kauçuk köpüğü ürünleri kullanılıyor.

Isıtma – soğutma – havalandırma sistemlerinin ekipman yalıtımlarında kullanılan Coolflex ürünleri yapımı devam eden Erzurum Şehir Hastanesi, Bahçelievler Devlet Hastanesi, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi, Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi ve Osmangazi Üniversitesi Diş Hastanesi’nde tercih edildi.

ISIDEM Coolflex Hakkında

Coolflex ürünü Yüksek Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı ile korozyon riskini minimuma indirmek adına μ    10.000 değeri ile üretiliyor. Bu değer şu ana kadar TSE tarafından tescillenmiş ürünler arasında sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısı olma özelliğini taşıyor. Kapalı gözenekli ve homojen dağılımlı hücre yapısı sayesinde uygulandığı tesisatlarda maksimum termal performans ve yoğuşma kontrolü sağlayan Coolflex ürünleri, TS EN 13501-1 yangın yönetmeliğine göre levhalarda B,s3-d0, borularda BL,s2-d0 yangın performansıyla uluslararası standartlara uygunluğuyla öne çıkıyor.

Roka Referanslar

Bir Cevap Yazın