reklam-alani
reklam-alani

Sağlık Yatırımlarına Valfon Katkısı

Sağlık Yatırımlarına Valfon Katkısı

Sağlık yatırımları alanında Türkiye nin prestijli projeleri arasında yer alan  YOZGAT, MERSİN, BURSA ve ANKARA ETLİK ŞEHİR HASTANELERİ  projelerinde VALFON ürünleri tercih  edildi.

Yangın , sulama ve  endüstriyel hidrolik kontrol  vanalarında geniş  ürün gamı ile farklı  çözümler sunan VALFON Türkiye deki önemli  projelerde çözüm ortağı  olmaya devam  ediyor. Sağlık bakanlığı öncülüğünde inşa edilen  Türkiye yi sağlık alanında geleceğe taşıyacak projeler olan şehir hastaneleri projelerinin birçoğunda  yangın , ısıtma ve  soğutma  sistemlerinde  VALFON kontrol vanaları  tercih edildi.Konuyla ilgili bilgi veren VALFON üretim mühendisi Mehmet Şahin ; ürünlerin  kurulum , kullanım  kolaylığı ve daha az enerji  ile yüksek  verimliliği  sağladığından dolayı tercih edildiğini belirtti.Özellikle yangın grubundaki ürünlerin verimlilik ve tasarruf  kriterlerine  güvendiklerini belirten Mehmet Şahin , bugün öngörülen fakat yarının ihtiyaç duyulacak ürünlerini üretmeye çalıştıklarını söyledi.

Kontrol vanası  pazarının büyük pazar olduğunu , inovatif  ürünlerle bu pazarı domine etmeye  çalıştıklarını  belirten VALFON genel müdürü Mahmut Büyüktopçu  ; yabancı markaların pazar paylarının daha  büyük olduğunu bununda  maalesef ülkemizdeki yabancı marka  tutkusunun büyük ölçüde etkili  olduğunu  söyledi. Sektörün önde gelen  yabancı markaların çoğunun  birçok hammaddesini Türkiye den aldığını söyleyen Mahmut Büyüktopçu ; ülkemiz her türlü sanayi üretimi için gerekli fiziki ve  beşeri  altyapıya  sahip.Ürünlerimizi  yurtdışına sorunsuz  ihraç ediyoruz. Ancak biz kendi ülkemizdeki kullanıcıları ikna edebilmek için çok yoğun mesai harcamak zorunda kalıyoruz.Bu konuda bağlı olduğumuz oda,meslek kuruluşu , dernek ve devletimizden  destek  bekliyoruz dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?