SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ, ETNA PLUS SATIŞ KONSEPTİNİ TERCİH ETTİ

SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ, ETNA PLUS SATIŞ KONSEPTİNİ TERCİH ETTİ

Ülkemizin sosyal bilimler alanında önde gelen üniversitelerinden birisi olan İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, 5 yıl boyunca yedek parça, periyodik bakım ve servis hizmeti için ilave hiçbir bedel ödenmeyen ETNA PLUS satış konseptini tercih etti.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi yerleşkesinde ETNA marka PFK KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri, ecocirc xl serisi ıslak rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, EFP D/DP serisi atık su ve drenaj pompalarını tercih edilmiştir.

ETNA PLUS satış konseptinde; proje kapsamında yer alan ürünlerin tamamı 5 yıl süresince malzeme, mekanik ve elektriksel hata ve arızalara karşı garanti altına alınmaktadır. Söz konusu garanti; kullanıcı kaynaklı olmayan, ürünün kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek tüm mekanik aşınma ve elektriksel arızaları da kapsamaktadır. Ayrıca ETNA PLUS kapsamındaki projelerde 5 yıllık garanti süresi içerisinde her yıl ikişer kez olmak üzere ücretsiz servis bakım hizmeti verilmektedir. Böylelikle ETNA PLUS garantisi altındaki kullanıcı ve işletmeler; pompa çözümlerini uzun yıllar garantiye almakta, servis, bakım hizmetleri için bir ilave giderle karşılaşmamakta, ayrıca yüksek enerji verimliliğine sahip ETNA çözümleri ile elektrik giderlerini minimize etmektedir.

PFK KO Serisi Frekans Kontrollü Hidrofor Özellikleri

Proje kapsamında tesis edilen PFK-KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri; talep edilen değişken debide suyun, sabit basınçta teminini garanti ederek kullanıcılara kesintisiz bir konfor sunmaktadır. Yeni nesil 6 pompaya kadar kontrol imkanı sağlayan AVS pano ve IE3 motorlu PFK KO serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri minimize edilmekte, sessiz çalışma ve mekanik aşınmaların azalmasıyla uzun ürün ömrü sağlanmaktadır.

  • Pompa Giriş-Çıkış Gövdesi : GG25 Pik Döküm
  • Pompa Gövdesi               : AISI304 Paslanmaz Çelik
  • Fan ve Difüzör                              : Noryl
  • Pompa Mili : AISI420 Paslanmaz Çelik
  • Mekanik Salmastra : Karbon / Seramik / EPDM
  • Frekans kontrol sürücüsü : AVS pano
  • Maksimum Debi : 60 m³/ h / pompa
  • Maksimum Basınç                : 200 mSS
  • Akışkan Sıcaklığı                 : 0 – 40°C

Yeniliklere öncülük eden ETNA, gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. 47 yılı aşan üretim ve sektör tecrübesi ile ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih ediliyor ve güvenle kullanılıyor.

etna-3pompali-hidrofor

ETNA-Ref-Duyuru-Sabahattin-Zaimoglu1

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.